دسته‌بندی نشده

عجیب ترین سرقت موبایل امروز رقم خورد

در یک نمایش تکان دهنده از جسارت، زنی در حال گاز گرفتن سیم زنگ خطر برای سرقت یک آیفون گران قیمت از فروشگاه اپل در شهر فوژو استان فوجیان در دوربین‌های امنیتی دیده شد.

حوالی ساعت ۴ بعدازظهر، این زن که بعداً به نام کیو شناخته شد، در حال پرسه زدن در نزدیکی پیشخوان یک فروشگاه دیده شد و ظاهراً یک موبایل را بررسی می‌کرد. پس از چند لحظه، او سعی کرد سیم امنیتی موبایل را بکشد.

وقتی که نتوانست آن را با دست جدا کند، به طرز شگفت آوری خم شد و شروع به گاز گرفتن آن کرد. این زن پس از قطع موفقیت‌آمیز سیم با دندان‌هایش، آیفون ۱۴ پلاس را به ارزش ۷۰۰ پوند در کیفش قرار داد و از فروشگاه بیرون رفت و از دید دوربین ناپدید شد.

این سرقت کمی بیش از ده دقیقه طول کشید و اگرچه سرقت باعث به صدا درآمدن دزدگیر ضد سرقت فروشگاه شد، کارکنانی که به سایر مشتریان رسیدگی می‌کردند تصور کردند که این یک زنگ هشدار اشتباه یا یک نقص سیستم است و بلافاصله آن را خاموش کردند.

تنها پس از خروج کیو از فروشگاه بود که یکی از کارکنان متوجه سیم قطع شده روی پیشخوان نمایشگر و آیفون به سرقت رفته شد. فیلم‌های نظارتی فروشگاه سرقت را تأیید کرد و باعث شد آن‌ها این اتفاق را سریعاً به پلیس اطلاع دهند.

افسران پلیس در محل حاضر شدند و فیلم‌های نظارتی را بازیابی کردند. آن‌ها با استفاده از فناوری تشخیص چهره و تجزیه و تحلیل حرکت، موفق شدند خانم کیو را ردیابی کننداین زن بازداشت شد و وقتی از او سؤال شد اعتراف کرد که اخیراً موبایل خود را گم کرده است. او در ابتدا قصد خرید یک گوشی جدید را داشت، اما به دلیل قیمت بالای آیفون به تعویق افتاد و او را به فکر دزدی انداخت. خانم کیو حتی شروع به استفاده از تلفن سرقتی نکرده بود که پلیس او را ردیابی کرد. در حال حاضر، وی به ظن دزدی در بازداشت است و تحقیقات ادامه دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
آخرین وضعیت از ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا