جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

قالیباف: سازش امارات با رژیم صهیونیستی خیانت به ارزش‌های انسانی است

[ad_1]

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق رژیم صهیونیستی و امارات بر سر عادی سازی روابط گفت: سازش ذلیلانه امارات متحده عربی با رژیم جنایت کار صهیونیستی خیانتی آشکار به ارزش‌های انسانی است.

به گزارش ایسنا، محمد باقر قالیباف در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق خود گفت: سازش ذلیلانه خاندان حاکم در کشور امارات متحده عربی با رژیم جنایت کار صهیونیستی خیانتی آشکار به ارزش‌های انسانی، آموزه‌های اسلام، امت اسلام و آرمان فلسطین است. پرده تزویر و ریا و نفاق نسبت به آرمان قدس شریف برفتاده و دشمنان انسانیت و خائنان به امت اسلام چهره واقعی خود را آشکار کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که « امروز دفاع از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی معیار روشن تشخیص حق طلبانه و عدالت خواهان جهان است»  تاکید کرد: کسانی که با رژیم صهیونیستی طرح دوستی بریزند در نظر تمام امت اسلام خائن و جنایت کار و همدست در تمام اقدامات شوم گذشته، حال و آینده خواهند بود.

قالیباف در ادامه نطق خود گفت: به خائنان فعلی و کسانی که قصد ملحق شدن احتمالی به این پروژه شوم و ضد انسانی را داشته باشند هشدار می دهیم که مبارزه با رژیم صهیونیستی هرگز متوقف نخواهد شد و روز به روز با قدرت بیشتر و با آگاهی بیشتر امت اسلامی و مردم شریف فلسطین مقاومت را ادامه خواهند داد.

رئیس مجلس یازدهم تصریح کرد: صف بندی آشکار حق و باطل، منافقین و مسلمین، دشمنان رژیم جنایت کار صهیونیستی و دوستان آن بی گمان باعث قدرتمندتر شدن محور مقاومت در راه آزادی قدس شریف خواهد شد.

ادامه مطلب
شجاعی: بنای مجلس همکاری و تعامل با دولت است

به گزارش ایسنا، منابع خبری از امضای رسمی توافق نامه همکاری میان دو شرکت اماراتی و اسرائیلی درباره کرونا پس از توافق دو طرف بر سر عادی سازی روابط خبر دادند.

رئیس مجلس یازدهم در ادامه نطق خود با اشاره به سمین سالگرد ورود باشکوه آزادگان به کشور گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری این عزیزان الماس‌های درخشان هستند مثل سید علی اکبر ابوترابی نماینده دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی که دوره اسارت سختی را گذارند. خوب است در این شرایط که مردم سختی و مشقت زیادی را تحمل می‌کنند، از شرایط سخت این عزیزان که الگوی صبر و بردباری وتحمل  هستند، بازخوانی داشته باشیم. برخی از این عزیزان بیش از ۱۰ سال شرایط سختی را تحمل کرده و عوارض فراوان جسمی، روحی به دنبال خود داشته است.

قالیباف در پایان سخنان خود در مورد وظیفه قوای سه گانه در مقابل حقوق آزادگان گفت: وظیفه ما در مجلس قدردانی از این عزیزان و در صورت لزوم تلاش برای تامین شرایط مناسبی برای عزیزان ایثارگر است. امیدوارم معاونت محترم رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید وامور ایثارگران در یک سال باقی مانده دولت دوازدهم به مشکلات این عزیزان رسیدگی کند.  مجلس نیز هر کجا که نیاز باشد به این عزیزان کمک خواهد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا