جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

قتل‌عام خانوادگی در شهر کوشک / افشای راز قتل در خانه‌باغ

در حیاط خانه قربانیان جنایت یک چاه ۱۲ متری است که خشک شده بود و پسر خانواده پس از قتل هولناک جسد پدر و مادرش را داخل این چاه انداخته بود.

ساعت ۱۹ شنبه ۹ اردیبهشت‌ماه، مأموران پلیس اصفهان در جریان کشف اجساد یک زن ۶۵ ساله و شوهر ۷۳ ساله‌اش از داخل چاه آب داخل خانه‌ای در یکی از محله‌های شهر کوشک از توابع خمینی‌شهر قرار گرفتند

سرهنگ حسین تُرکیان، رئیس پلیس اصفهان در خصوص این قتل‌عام خانوادگی گفت:پس از خارج کردن اجساد این زوج از عمق ۱۰ متری چاه آب، تحقیقات کلید زده شد و مأموران پی بردند، پسر چهارم این خانواده که جوانی ۴۱ ساله است ۴ ساعت قبل به خانه پدر و مادرش مراجعه کرده و با ضربات هولناک چکش آنها را به قتل رسانده و جسد آنها را داخل چاه انداخته و پا به فرار گذاشته است.

همین سرنخ‌ها کافی بود تا کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی و فنی این جوان را در یکی از محله‌های خمینی‌شهر ردیابی و در یک عملیات غافلگیرانه او را که مشکل روحی و روانی دارد، دستگیر کردند.

پسر جوان پس از دستگیری ادعا کرد، به‌خاطر بی‌توجهی پدر و مادرش و تبعیض‌هایی که بین او و دیگر اعضای خانواده‌اش می‌گذاشتند و به‌خاطر اینکه او را در بیمارستان روحی و روانی بستری کرده‌اند به خشم آمده و در یک اقدام انتقام‌جویانه دست به قتل پدر و مادرش زده است.

جزئیات از شاهدان ماجرا

یکی از اهالی محل در خصوص جزئیات این پرونده گفت: خانواده شهبازی ۵ فرزند دختر و پسر دارد که پسر ۴۱ ساله‌شان در اقدامی هولناک دست به قتل پدر و مادرش زد و این در حالی است که یکی دیگر از فرزندان خانواده شهبازی دچار بیماری روحی و روانی است که شرایط سرپرستی او با این جنایت سخت‌تر شده است.

ی گفت: خانواده شهبازی یک خانه‌باغ بزرگ دارد که آن را بین فرزندانش تقسیم کرده بود و پسرش که دست به این قتل زده در کنار خانه پدر و مادرش است.

در حیاط خانه قربانیان جنایت یک چاه ۱۲ متری است که خشک شده بود و پسر خانواده پس از قتل هولناک جسد پدر و مادرش را داخل این چاه انداخته بود.

مرد جوان ادامه داد: ۲ ماه قبل پسر جوان در درگیری‌ای که با خانواده‌اش داشت، پدرش را مصدوم کرد و پدر خانواده با توجه به اینکه فرزندش دچار بیماری روحی و روانی است، تصمیم گرفت او را به آسایشگاه بیماران اعصاب و روان منتقل کند، اما پس از چند روز پسر خانواده به پدرش قول داد که داروهایش را بموقع مصرف کند و با این شرط توانست دل پدرش را به دست آورد و با رضایت خانواده‌اش از آسایشگاه بیرون آمد و به خانه بازگشت.

وی افزود: از یک ماه قبل پسر خانواده دوباره شروع به ایجاد دردسر و درگیری با خانواده‌اش کرد تا اینکه با حضور پلیس و مأموران آتش‌نشانی متوجه این جنایت هولناک شدیم.

افشای راز قتل در خانه‌باغ

مرد جوان در خصوص افشای راز این قتل به «ایران» گفت: خواهر پدر خانواده بارها با برادرش تماس گرفته بود، اما کسی جوابگو نبود به همین خاطر نگران شده و به خانه برادرش مراجعه می‌کند و داخل خانه با رد خون روبه‌رو شده و با توجه به اتفاقاتی که در گذشته پسر خانواده رقم زده بود، با پلیس تماس گرفت و ساعت ۷ شب بود که پلیس و مأموران آتش‌نشانی شهر کوشک در محل حاضر شدند و راز این قتل خانوادگی فاش شد. در بررسی‌ها مشخص شد، پسر خانواده صبح روز جنایت در حالی‌که پدر و مادرش خواب بودند با چکش سراغ آنها رفته و دست به این قتل زده است.

بنا بر این گزارش، جسد پدر و مادر پس از بررسی در پزشکی قانونی صبح دیروز برای مراسم خاکسپاری در اختیار خانواده‌اش قرار گرفت و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا