جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

قیمت های جدید خودروی سایپا اعلام شد

قیمت یکی از جدیدترین خودروهای سایپا اعلام شد. فرآیند تحویل ساینا S در دومین طرح یکپارچه خودرو آغاز شده است. ساینا S به عنوان یکی از خودروهای شرکت سایپا است که در مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه عرضه می‌شود.

قیمت یکی از جدیدترین خودروهای سایپا اعلام شد. فرآیند تحویل ساینا S در دومین طرح یکپارچه خودرو آغاز شده است.

ساینا S اتوماتیک یکی از جدیدترین خودروهای سایپا است که آذر سال گذشته پیش فروش شد و حالا فرآیند تحویلش آغاز گردید. این خودرو با قیمت کارخانه ای ۳۳۱ میلیون فروخته شد و حالا در بازار با ۴۵۵ میلیون آگهی می‌شود.

ساینا S اتوماتیک را می‌توان جدیدترین خودروی سایپا دانست که اخیراً به دست خریدارانش رسیده و وارد بازار شده است. این خودرو با قیمت ۳۳۱ میلیون توسط کارخانه به فروش رسید و حالا با قیمت ۴۵۵ میلیون در بازار آزاد آگهی می‌شود. ساینا S اتوماتیک نسبت به کوییک‌آر اتوماتیک حدود ۱۰ میلیون بیشتر قیمت گذاری شده و حالا گران‌ترین اتوماتیک سایپا در بازار است.

مشخصات فنی ساینا S اتوماتیک

ساینا S اتوماتیک به پیشرانه ۱.۵ لیتری M۱۵ مجهز است. این پیشرانه ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ که استاندارد آلایندگی یورو ۵ را دارد، دریچه گاز برقی و سیستم مدیریت برق مجزا دارد و ۸۷ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می‌کند. جعبه دنده اتوماتیک CVT ساخت کمپانی پانچ نیز توان را به چرخ های جلوی این خودرو منتقل می‌کند و حالت اسپرت، تیپ ترونیک و برفی برای آن تعریف شده است. در حالت تیپ ترونیک می‌توان ۶ دنده مصنوعی را در ساینا S اتوماتیک تجربه کرد.

ساینا اِس CVT به فرمان کمکی برقی، ترمزهای دیسکی و کاسه‌ای عقب، ترمز ABS و EBD، کروز کنترل، محدودکننده سرعت، تهویه الکتریکی دستی، غربیلک فرمان چرمی با کنترل سیستم صوتی، سنسور نور، سنسور باد تایرها، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، شیشه ها و آینه های برقی، تریم داخلی پارچه ای، چراغ روشنایی روز و… مجهز است.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
اقتصادنیوز
دکمه بازگشت به بالا