جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

لیدا کاوه دختر ورزشکار پیدا شد / یک ماجرای مرموز !

به گزارش حوادث رکنا؛ لیدا کاوه دختر 38 ساله ورزشکار که از جمعه قبل به طرز مشکوکی ناپدید شده بود روز گذشته توسط پلیس آگاهی پیدا شد و در حال حاضر در بیمارستان است اما آسیب جدی ندیده است.

جزئیات گمشدن مرموز این دختر متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، اوایل هفته گذشته عکس لیدا کاوه لی دختر 38 ساله تهرانی با این متن دست به دست بین کاربران فضای مجازی درحال انتشار بود: لیدا کاوه لی از روز جمعه از خانه خارج شده و دیگر از او خبری نیست ،اگر از او اطلاعی دارید با این شماره***** تماس بگیرید و خانواده او را از نگرانی در بیاورید.

انتشار این پست درفضای مجازی باعث شد به سراغ خانواده ی لیدا برویم ،پشت خط صدای بغض آلودی به گوش می رسد.او خواهر بزرگتر لیداست. خواهری که چند سالی است تنها همدم خواهر کوچکترش است و مثل مادری مهربان هوایش را داشته است .

دختر جوان یک چشمش اشک است و یک چشمش خون،از خواهرش که می پرسم می گوید: ساعت حدود 12:15 روز جمعه -31خرداد – بود که لیدا برای چاپ یک عکس روی تخته شاسی از خانه خارج شد. گویا ابتدا برای چاپ عکس به سعادت آباد رفته اما چون عکاسی بسته بوده به شهرک غرب مراجعه کرده است .این ها را بعدا یکی از دوستانش برایم تعریف کرد.

خواهر لیدا می گوید: ساعت 2 یعد از ظهر بود که یک پیام از لیدا برایم ارسال شد،وقتی پیام را نگاه کردم نوشته بود،من شارژ ندارم ،تا نیم ساعت دیگر به خانه برمی گردم ،نگران نباش . به همه چیز فکر می کردم به جزء اینکه قرار است دیگر خواهرم را نبینم.شب بود که به خانه برگشتم ،اما لیدا هنوز به خانه برنگشته بود،نگرانش شدم ، با گوشی تلفن همراهش که تماس گرفتم خاموش بود. دلشوره ام هر لحظه بیشتر می شد. خیلی ترسیده بودم .با همه دوستانش تماس گرفتم و از لیدا پرسیدم اما هیچ کس خبری نداشت.

ادامه مطلب
قیمت خودرو صفر داخلی در روز شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱ /قیمت خودروهای پرطرفدار

این انتظارتا ساعت 12 به طول انجامید تا اینکه سرانجام پای پلیس به ماجرای ناپدید شدن لیدا باز شد.

خواهر لیدا گفت: ساعت که از 12 شب گذشت و خبری از خواهرم نشد دیگر طاقت نیاوردم و به کلانتری محله رفتم.

فردای آن روز پرونده ای در خصوص ناپدید شدن لیدا باز شد و مأموران پلیس آگاهی تهران در تلاش برای به دست آوردن ردی از او شدند.از آن طرف عکس خواهرم را در فضای مجازی منتشر کردیم شاید از این طریق هم بتوانیم ردی از او به دست بیاوریم.

وی در ادامه افزود:در این چند روز فقط چند نفر تماس گرفتند،اما هیچ کدام از این تماس ها کمکی به ما نکرد،مثلا یک نفر تماس گرفت و گفت یک نفر که شبیه لیدا بوده است را پشت فرمان یک پژوی پرشیای سفید رنگ دیده است اما خواهرم هیچ وقت رانندگی نمی کرد.

وی در ادامه گفت: لیدا آزارش حتی به یک مورچه هم نرسیده بود،همه او را به عنوان یک آدم صلح جو و میانجی گر می شناختند.

او ورزشکار بود،یک دوچرخه سوار حرفه ای در این چند روز غم دوری از خواهر پیرم کرده است ،در این میان حرف های برخی از آدم ها بیشتر آزرده ام می کند.می گویند قهر کرده ،می گویند اختلال حواس دارد.اما هیچ کدام از این گفته ها درست نیست ،من مطمئن هستم ناپدید شدن خواهرم ماجرایی دارد که به زودی متوجه می شویم.

منبع: رکنا

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا