جدیدترین و آخرین اخبار داغ ورزشی

ماجرای درگیری کادر فنی استقلال با بازیکن پرسپولیس

به گزارش افکارنیوز، داریوش شجاعیان در پایان دربی 89 که با شکست یک بر صفر استقلال همراه بود، گفت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم و شرمنده آنها هستیم. همه اعضای تیم تلاش کردیم تا هواداران را خوشحال کنیم، اما قسمت نبود. امیدوارم با حمایت آنها بتوانیم این باخت را جبران کنیم. شروع خوبی داشتیم و مستحق شکست نبودیم. پرسپولیس هم به جز صحنه گل و شوت نوراللهی فرصت دیگری نداشت.

وی درباره درگیری بازیکنان دو تیم، گفت: دو تیم رقیب هستند به خصوص آنکه هم اکنون رتبه‌های اول و دوم جدول را در اختیار دارند. این درگیری‌ها هم طبیعی است و به هر حال مسئولان باید تصمیم‌گیری کنند.

هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با شکست در دربی امید استقلال برای قهرمانی از بین رفته است؟ عنوان کرد: خیر، اینگونه نیست و ما هنوز فرصت داریم.

شجاعیان در خصوص شرایط نه چندان مناسب تمرینی در روزهای قبل از دربی، خاطر نشان کرد: ما زمین تمرین نداشتیم و روی چمن مصنوعی تمرین کردیم و چند بازیکن را نیز از دست دادیم. فقط یک ساعت روی چمن طبیعی تمرین کردیم، که آن هم فرصت بسیار کمی بود. البته همه اینها بهانه است، به هر حال ما تلاش خود را کردیم و نشد که پیروز شویم، ان‌شاءالله یک زمین مناسب ایجاد شود.برای تیم بزرگی مثل استقلال زشت است که زمین نداشته باشد.

وی در پایان در خصوص حاشیه ایجاد شده میان کمال کامیابی‌نیا و شفر، گفت: کمال با مربی ما بد صحبت کرد و این موضوع به ما که روی نیمکت بودیم برخورد و عکس‌العمل نشان دادیم. در شأن یک بازیکن نیست که با مربی حریف چنین رفتاری داشته باشد.

ادامه مطلب
داور بازی استقلال مشخص شد

منبع: افکار نیوز

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا