جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

مبلغ اجاره خانه در محله‌های شرق تهران

در بازار امروز (شنبه) یک آپارتمان ۱۸ ساله ۸۰ متری در تهرانپارس غربی با دو اتاق خواب با ۱۵۰ میلیون تومان ودیعه و کرایه ماهانه ۱۲ میلیون تومان قابل اجاره است.

در بازار امروز (شنبه) یک آپارتمان ۱۸ ساله ۸۰ متری در تهرانپارس غربی با دو اتاق خواب با ۱۵۰ میلیون تومان ودیعه و کرایه ماهانه ۱۲ میلیون تومان قابل اجاره است.

اگر قصد اجاره خانه در محله‌های شرق تهران را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه‌ها بپردازیم.

برای اجاره یک واحد ۹۰ متری در محله نارمک که ۱۸ سال از ساخت آن می‌گذرد به ودیعه ۴۰۰ میلیون تومانی نیاز دارید. اجاره این واحد ماهیانه ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان می‌توانید در محله نارمک یک واحد ۷۱ متری ۱۳ ساله را رهن کامل کنید. همچنین آپارتمان دیگری در همین محله تهران با ودیعه ۸۰۰ میلیون تومانی و کرایه ماهانه ۱۵ میلیون تومان اجاره داده می‌شود. این واحد نوساز و متراژ آن ۷۵ متر است.

یک آپارتمان ۱۸ ساله ۸۰ متری در تهرانپارس غربی با دو اتاق خواب با ۱۵۰ میلیون تومان ودیعه و کرایه ماهانه ۱۲ میلیون تومان قابل اجاره است.

اگر سرمایه‌ای حدود ۶۰۰ میلیون تومان دارید می‌توانید یک واحد آپارتمان ۶۰ متری در تهرانپارس را که ۵ سال از ساخت آن می‌گذرد، رهن کامل کنید.

برای اجاره یک واحد آپارتمان ۷۰ متری با سن ۲۰ سال در تهرانپارس شرقی به ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه نیاز دارید. اجاره این واحد ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان است.

آپارتمان دیگری در محله اختیاریه با زیربنای ۱۰۵ متر و دو اتاق خواب و ساخت سال ۱۴۰۱ با ودیعه ۸۰۰ میلیون تومان و کرایه ماهیانه ۴۳ میلیون تومان قابل اجاره است.

با ودیعه ۳۵۰ میلیون تومان می‌توان یک خانه ۸ ساله را با متراژ ۶۰ متر در شمیران نو اجاره کرد. کرایه ماهیانه این خانه ۱۰۰ هزار تومان است.

در محله پاسداران با سرمایه ۸۰۰ میلیون تومان می‌توانید یک واحد آپارتمان نوساز با متراژ ۹۰ متر اجاره کنید. کرایه ماهانه این واحد ۳۰ میلیون تومان است.

اگر ودیعه‌ای حدود سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارید، می‌توانید یک واحد آپارتمان ۱۴۵ متری ۳ ساله را در محله پاسداران رهن کامل کنید.

اجاره آپارتمان ۹۷ متری نوساز در تهران‌نو با دو اتاق خواب به ۴۰۰ میلیون تومان ودیعه نیاز دارد. کرایه این واحد ماهیانه ۲۲ میلیون تومان است.

برای رهن کامل یک واحد ۱۴ ساله با زیربنای ۶۵ متر در نظام‌آباد به ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه احتیاج دارید.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
فرارو
دکمه بازگشت به بالا