جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

محدودیت های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور، محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۱۹ مهر تا شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور اعلام کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه تا ساعت ۷ صبح روز شنبه مورخ ۲۲ مهرماه ‬ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است. البته بر اساس تبصره تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

برای انواع سواری نیز در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز جمعه ۲۱ مهرماه ‬ از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود. در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز جمعه ۲۱ مهرماه‬ در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. در محور هراز تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه ‬ و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ مهرماه از محور هراز ممنوع است.

اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محورها هرگونه تغییر در ساعت و با نحوه اجرا محتمل خواهد بود.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا