جدیدترین و داغ ترین اخبار بین المللجدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

مذاکرات به مرحله آخر رسید

مذاکره کننده ارشد چین پس از پایان نشست غیر رسمی اعضای برجام در وین اظهار داشت که مذاکرات به مرحله آخر رسیده و مشارکت کنندگان ر گفت‌وگوها، روشنایی پایان تونل را می‌بینند. وی ابراز امیدواری کرد که تمام طرف‌ها در راستای حصول توافق نهایی در کوتاه‌ترین زمان کار کنند. وی افزود که زمان دست یابی به توافق نهایی رسیده است.

مذاکره کننده ارشد چین پس از پایان نشست غیر رسمی اعضای برجام در وین اظهار داشت که مذاکرات به مرحله آخر رسیده و مشارکت کنندگان ر گفت‌وگوها، روشنایی پایان تونل را می‌بینند.

«وانگ کوان» دوشنبه شب این مطلب را به خبرنگاران مقابل هتل کوبورگ گفت و ابراز امیدواری کرد که تمام طرف‌ها در راستای حصول توافق نهایی در کوتاه‌ترین زمان کار کنند. وی افزود که زمان دست یابی به توافق نهایی رسیده است.

دقایقی بعد میخائیل اولیانوف مذاکره کننده ارشد روسیه از هتل کوبورگ خارج شد و به خبرنگاران گفت ما به توافق نهایی خیلی نزدیک هستیم اما به تلاش‌های بیشتری در روزهای آینده نیاز است. وی که قبلا پیش‌بینی کرده بود مذاکرات تا پایان ماه فوریه (امروز) به پایان می‌رسد، گفت: متاسفانه مذاکرات امروز خاتمه نیافت اما ابتدای مارس تکمیل می‌شود.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
ایران حاضر به گفت‌و‌گوی مستقیم با آمریکا نشد+جزئیات

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا