جدیدترین و آخرین اخبار داغ ورزشی

مرحله دوم بلیت فروشی جام جهانی آغاز شد

مرحله دوم بلیت فروشی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز از ساعت ۱۱ به وقت محلی (۱۲:۳۰ به وقت تهران) آغاز می‌شود و هواداران فوتبال می‌توانند شانس خود را برای خرید بلیت جام جهانی امتحان کنند. در مرحله اول بلیت فروشی ۱۷ میلیون درخواست برای خرید بلیت جام جهانی ثبت شد که در نهایت ۸۰۰ هزار نفر از میان درخواست کنندگان به قید قرعه صاحب بلیت جام جهانی شدند.

رسانه قطری از جزئیات فروش بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ و زمان آغاز مرحله دوم آن خبر داد.

نشریه «الشرق» قطر خبر داد مرحله دوم بلیت فروشی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز از ساعت ۱۱ به وقت محلی (۱۲:۳۰ به وقت تهران) آغاز می‌شود و هواداران فوتبال می‌توانند شانس خود را برای خرید بلیت جام جهانی امتحان کنند.

در مرحله اول بلیت فروشی ۱۷ میلیون درخواست برای خرید بلیت جام جهانی ثبت شد که در نهایت ۸۰۰ هزار نفر از میان درخواست کنندگان به قید قرعه صاحب بلیت جام جهانی شدند.

طبق اعلام فیفا در مرحله دوم هم هواداران فوتبال باید به سرعت برای درخواست بلیت ثبت نام کنند و در نهایت بعد از پایان مهلت ثبت دوباره قرعه کشی انجام می‌شود تا به قید قرعه خریداران بلیت مشخص شوند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ در گروه دوم با تیم‌های آمریکا، انگلیس و برنده دیدار پلی آف اروپا رقیب شد. پیش بینی‌ها حاکی از آن است که در جام جهانی قطر بیش از نیم میلیون ایرانی در این تورنمنت فوتبالی حضور پیدا کنند.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
دستور ویژه دادستان کل کشور به دادستان مشهد
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا