دسته‌بندی نشده

مسمومیت الکلی ۲۹ پزشک در شیراز

در پی انتشار اخباری در فضای مجازی و برخی پایگاه‌های خبری مبنی بر برگزاری یک مهمانی خصوصی در شیراز با حضور مهمانان پزشک که بر اساس اخبار غیر رسمی منجر به مسمومیت الکلی ۲۹ پزشک و بستری شدن آنها شده خبرنگار ما پیگیری در این خصوص و پرس و جو از منابع آگاه و مطلع را در دستور کار خود قرار داد.بر اساس پیگیری‌ها، پرونده‌ای در این خصوص در دادگستری فارس با دستور دادستانی مرکز فارس تشکیل شده که در مراحل اولیه تحقیق و بررسی است.در همین رابطه یک منبع آگاه نیز اطلاع داد در این خصوص یک نفر به اتهام در اختیار گذاشتن نوشیدنی الکلی تقلبی به میهمانان این مراسم دستگیر شده و تحقیقات از وی ادامه دارد. این منبع همچنین اعلام کرد پرونده این حادثه در مراحل اولیه و مقدماتی است و دادستانی کل استان فارس در حال تکمیل این پرونده است و اطلاعات اولیه در این خصوص به زودی اعلام می‌شود.

 

تحقیقات همچنین نشان داد تا این لحظه یک پزشک متخصص زیبایی شاغل در جهرم و شیراز فوت کرده و همسرش نیز در بیمارستان بستری است و پیام تسلیت دکتر محمد رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز موید فوت این پزشک متخصص زیبایی است.نکته جالب توجه این است که از این حادثه حدود یک هفته می‌گذرد و مراسم تشییع و تدفین این پزشک سه شنبه هفته پیش، مقارن چهارم اردیبهشت در دارالرحمه شیراز برگزار شده است. گفتنی است دکتر «ف. ا» در جهرم و شیراز فعالیت می‌کرده است.

 

هنوز ابعاد و جزئیات دقیق‌تر این حادثه مشخص نشده و معلوم نیست که چرا بعد از گذشت بیش از یک هفته اکنون خبر آن به رسانه‌ها درز کرده و آیا تعمدی پشت این حادثه بوده است یا نه؟

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا