جدیدترین و آخرین اخبار داغ فرهنگ و هنر

مصدومیت واقعی سعید آقاخانی به دلیل پرت شدن از کوه

در قسمت های پایانی سریال نون خ 5 شاهد مصدومیت نورالدین خانزاده به دلیل پرت شدن از کوه بودیم که ماجرای واقعی را حمیدرضا آذرنگ بازیگر نقش عمو خلیل فاش کرد.

در قسمت های پایانی سریال نون خ 5 شاهد مصدومیت نورالدین خانزاده به دلیل پرت شدن از کوه بودیم که ماجرای واقعی را حمیدرضا آذرنگ بازیگر نقش عمو خلیل فاش کرد.

مصدومیت نورالدین خان زاده در جریان قسمت های پایانی سریال نون خ 5 که به علت عبور از راه های صعب العبور کردستان برای رساندن رادیو داروها برای بیماران سرطانی رخ داد رنگ واقعیت گرفت.

حمیدرضا آذرنگ بازیگر نقش عمو خلیل با انتشار متنی در اینستاگرام از مصدومیت واقعی سعید آقاخانی در جریان فیلم سریال نون خ 5 پرده برداشت.

سعید آقاخانی

حمیدرضا آذرنگ در صفحه شخصی خود نوشت:

قرار نبود از کوه بیفته و جا بمونه… تو مسیر کوه افتاد و مهره‌های کمرش آسیب جدی دید. چند روزی تو بیمارستان بستری بود.

گفتند، باید استراحت مطلق داشته باشه قبول نکرد.

قصه عوض شد تا نورالدین از ارتفاع بیفته و جا بمونه از گروه که کار عقب نیفته، امیر وفایی [نویسنده سریال]مسیر نورالدین رو از گروه جدا نوشت… یه مدت تو یه ماشین کمپر درازکش مونیتور رو می‌دید و پیغام‌هاش رو با صدای دردآلود به گروه می‌رسوند، باز راضی نشد… با کمربند طبی و عصا تاتی تاتی می‌اومد سر صحنه و لوکیشن و کارش رو می‌کرد.

با هم خندیدیم و با هم گریه کردیم

خنده با سادگی‌های بی شیله پیله خودمون تو قصه و گریه برای سنگینی بار زندگی رو شونه‌های مردم یگانه و بی همتای سیستان و درد کوله‌های کولبران کردستان و درد استخوان سوز کودکان معصوم دچار سرطان …گذشت‌

می‌گذره بزرگترین موهبت زمان همین گذشتن‌شه

اما…تنها امید اینه که دیدن نون خ برای مردم سرزمینم شیرین باشه در حد یک لبخند و برای مسئولین بی تفاوت به تلنگر که تا فرصت هست به برداشتن باری از دوش این مردم همیشه نجیب همت کنند.هر چند اگر یک درصد برای اولین امید و تنها یک لبخند مردمم امید داشته باشم

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
اقتصادنیوز
دکمه بازگشت به بالا