جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

نخستین اظهارات عامل قتل عام در شهرری+ عکس

شوک: مرد کلاهبردار که نمی‌خواست بدهی ۵۰۰ میلیون تومانی‌اش را به دوست خود بپردازد وی را به قتل رساند و جسدش را در چاه انداخت.

مرد جنایتکار پس از قتل می‌خواست خواهر و خواهرزاده مقتول را نیز بکشد که با حضور بموقع همسایه‌ها ناکام ماند.حوالی ساعت چهار بامداد چهارشنبه – ۲۵ اردیبهشت – خبر اسیدپاشی در محله چشمه علی شهرری به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۱ شهر ری به محل اعزام شدند.
مأموران کلانتری با حضور در محل، دریافتند موضوع اسیدپاشی صحت ندارد اما یک قتل رخ داده است. لحظاتی بعد، مأموران انتظامی قاتل را درحالی که داخل یک انباری و پشت تعدادی میلگرد پنهان شده بود، بازداشت کردند.

پس از بازداشت قاتل وی به قتل دوست ۴۷ ساله‌اش اعتراف کرد و گفت که جسد وی را داخل چاه فاضلاب انداخته است. همچنین مأموران زنی میانسال و پسر جوانی را که بشدت مجروح شده بودند در محل پیدا کردند.
قاتل که مردی میانسال بود در تشریح این جنایت گفت: بیش از ۱۰ سال با مقتول آشنایی رفت و آمد خانوادگی داشتم و رفاقت ما صمیمی بود. در طی این سال‌ها چند کار مالی با مقتول انجام دادم، تا اینکه از مدتی قبل بر سر موضوعات مالی با هم اختلاف پیدا کردیم و من ۵۰۰ میلیون تومان به او بدهکار شدم. این اختلافات ادامه‌دار شد. جر و بحث بین من و مقتول ادامه داشت تا اینکه شامگاه ۲۳ اردیبهشت وی را برای حل و فصل موضوعات مالی به خانه‌ام دعوت کردم و در پارکینگ آپارتمان مشغول صحبت شدیم، من به او گفته بودم یا پولش را پس می‌دهم یا در صورت تمایل او می‌توانم وی را برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد به دوبی بفرستم.
قاتل اظهار داشت: داخل پارکینگ جر و بحثمان بالا گرفت و کار به فحاشی کشید تا اینکه مقتول یک چوب از روی زمین برداشت و دو ضربه به من زد، من نیز که آموزش دفاع‌ شخصی دیده‌ام، توانستم او را خلع سلاح کنم و چوب را از دستش بگیرم. در پارکینگ خانه ما چاهی برای یکسان‌سازی آب و فاضلاب حفاری شده بود در هنگام درگیری کنترلم را از دست داده و با چوب ضربه سنگینی به صورت مقتول زدم و او تعادلش را از دست داد، آنقدر از او نفرت داشتم که می‌خواستم با طناب خفه‌اش کنم، اما جسدش را داخل چاه انداختم.
پس از قتل، با خواهر و خواهرزاده‌اش که پسری ۲۱ ساله بود تماس گرفتم و آنها صبح چهارشنبه به خانه ما آمدند، آنقدر از مقتول نفرت پیدا کرده بودم که می‌خواستم مابقی اعضای خانواده‌اش را نیز بکشم، داخل پارکینگ خواهر و خواهرزاده مقتول از ماجرا باخبر شدند و خواهرزاده وی با من درگیر شد و از شدت عصبانیت به من حمله‌ور شد که او را نیز مجروح کردم و داخل چاه انداختم، سپس به سراغ خواهر مقتول رفتم و او را نیز مورد ضرب و شتم قرار دادم، اما پسرش که در دهانه چاه گیر افتاده بود خودش را بیرون کشید و با داد و فریاد وی همسایه‌ها باخبر شده و پلیس از راه رسید. مقتول ۵۰۰ میلیون تومان از من طلب داشت، اما می‌گفت باید سه میلیارد تومان به وی بدهم. من هم به دروغ گفتم می‌توانم او را برای کار به دوبی بفرستم. اما در واقع منظور از فرستادن وی به دوبی، کشتن او بود، مقتول نیز ماجرای دوبی را با خانواده‌اش در میان گذاشته بود و یکی دیگر از خواهران مقتول برای سرمایه‌گذاری در دوبی، خانه و خودرواش را زیرقیمت فروخته بود.
سرهنگ موقوفه‌ای، جانشین پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر تحقیقات از متهم این پرونده ادامه دارد و با دستور مقام قضایی متهم در بازداشت به سر می‌برد.

منبع: شوک آنلاین

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا