جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

هشدار بارش برف و وقوع کولاک برای برخی از استان ها

محمدرضا رحمان‌نیا با بیان اینکه طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده، سامانه بارشی از روز سه‌شنبه هفته جاری وارد استان زنجان می‌شود، گفت: با ورود این سامانه، شاهد بارش برف و وقوع کولاک در ارتفاعات و نواحی کوهستانی استان خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی زنجان از بارش برف و وقوع کولاک در ارتفاعات استان طی هفته جاری خبر داد و گفت: سرما و یخبندان استان را فرا می گیرد.

وی با یادآوری اینکه با توجه به شرایط به وجود آمده، هشدار زرد برای روز سه‌شنبه هفته جاری صادر شده است، افزود: هم‌وطنان باید این هشدارها را جدی گرفته و حتی‌الامکان از تردد در مسیرهای کوهستانی خودداری و یا حتماً تجهیزات زمستانی با خود به همراه داشته باشند.

این مسؤول با یادآوری اینکه با ورود سامانه بارشی به استان، بارش‌ها در منطقه به صورت پراکنده و در قالب برف و باران خواهد بود، ادامه داد: علاوه بر بارش‌ها، دمای هوای استان زنجان در روزهای پایانی هفته جاری کاهش خواهد یافت.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان در ادامه دمای فعلی شهر زنجان را منفی ۳ درجه سانتی‌گراد عنوان و خاطرنشان کرد: این میزان دما نسبت به روز گذشته در همین ساعت منفی ۲ درجه سانتی‌گراد کاهش داشته است.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا