جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

هشدار سرلشکر رشید به آمریکا برای ایجاد توطئه در منطقه

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) در جمع فرماندهان یگان‌های عمده نزاجا طی سخنانی اظهار داشت: ما با کشورهای همسایه در منطقه منافع مشترکی برای ثبات و امنیت و توسعه داریم و انتظار داریم از رفتار همسو با منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی غاصب که هدفی جز اختلاف و جنگ در منطقه ندارند، خودداری کنند زیرا هزینه آن برای تمام مردم منطقه است و به زندگی مشترک در این منطقه آسیب می زند.

وی افزود: ما به زندگی مسالمت آمیز با همسایگانمان باورداریم و برای آن تلاش خواهیم کرد. امیدواریم با درایت، توطئه آمریکاو رژیم صهیونیستی برای جنگ در منطقه با شکست همراه شود. در غیر این صورت منطقه درگردابی از حوادث مخاطره آمیز و غیر قابل پیش بینی از نظر موضوع و زمان فرو خواهد رفت.
سرلشکر رشید ادامه داد: اگر قدرت نداشته باشیم مورد تهاجم قرار می‌گیریم بنابر این ما از موجودیت منافع مردممان قدرتمندانه دفاع خواهیم کرد تا تداوم زندگی عزتمندانه برای ملت عزیز ایران فراهم شود.
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا تصریح کرد: ما در دوران دفاع مقدس هزینه‌ها و خسارات انسانی و مالی جنگ را تجربه کردیم.ما از جنگ استقبال نمی‌کنیم، اما ما مرد جنگیم و در برابر هر متجاوزی می ایستیم و او را به یاری خداوند شکست می‌دهیم و هشدار می دهیم که هزینه جنگ تنها برای ملت ما نخواهد بود.
وی با تاکید بر آمادگی بیش از پیش نیروهای مسلح عنوان کرد: امروز نیروهای ما باید بیش از پیش برای دفاع از منافع و زندگی عزتمندانه ملت شریف ایران آماده و هوشیار باشند و عزت، موقعیت و قدرت ایران و ملت عزیز در سایه لطف خداوند حکیم، دعای خیر شهدا، تدبیر رهبری معظم انقلاب و ایستادگی دولت و جانفشانی ملت شریف ایران و نیروهای مسلح برقرار خواهد بود.

منبع:خبرگزاری تسنیم

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا