جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

هشدار پلیس فتا به مردم درباره تعطیلات پیش‌رو

معاون اجتماعی پلیس فتا به هموطنان هشدار کلاهبرداری در تعطیلات پیش‌رو را داد و اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که کلاهبرداری در حوزه ارسال لینک‌های آلوده و برندگان مسابقات تلویزیونی افزایش پیدا کند.

معاون اجتماعی پلیس فتا فراجا با بیان اینکه پلیس فتا در تعطیلات تعطیل نیست، گفت: کلاهبرداران در ایام تعطیل، لینک‌های آلوده بسیاری را برای مردم ارسال می‌کنند که لازم است مردم با آگاهی بر روی هیچ لینکی کلیک نکنند.

وی افزود: مجرمان سایبری با خیال اینکه در ایام تعطیل، دسترسی هموطنان به خدمات انتظامی، بانکی و قضایی با محدودیت مواجه است، عموما در ایام پایان هفته و به خصوص روزهای منتهی به تعطیلات نسبت به افزایش ترفندهای مجرمانه خود اقدام می‌کنند.

معاون اجتماعی پلیس فتا بیان کرد: به هیچ عنوان بر روی لینک‌های ارسالی از سوی سرشماره های ناشناس (از جمله ابلاغیات قضایی) کلیک نکنید و آگاه باشید که تماس‌هایی با عنوان شرکت در مسابقات رالی یا تلویزیون صرفاً اقدامی در راستای کلاهبرداری مالی علیه آنهاست.

پاشایی با اشاره به اینکه پلیس فتا در تعطیلات پیش رو به هیچ عنوان تعطیل نیست، گفت: هموطنان می‌توانند در صورت مواجهه با موارد کلاهبرداری یا هر گونه رخداد پیش‌بینی نشده به مراکز پلیس فتا در سراسر کشور مراجعه کنند همچنین با شماره تلفن 096380 تماس بگیرند.

وی در پایان گفت: شماره تلفن 096380 آماده ارائه خدمات انتظامی به هموطنان بوده و همچنین مراکز 24 ساعته پاسخگویی بانک‌های عامل و شعب قضایی ( دادگاه و دادسراها) آماده ارائه خدمات هستند.

به این مقاله امتیاز دهید

منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا