دسته‌بندی نشده

وام فوری ۱۰۰ میلیون تومانی خودرو با اقساط سه میلیونی با بازپرداخت ۳۶ماهه

خرید خودرو در شرایط کنونی بسیار دشوار شده و بسیاری از افراد برای خریدن آن خواهان دریافت وام هستند. بانک سامان بران متقاضیان وام اتومبیل طرح تسهیلاتی وام خرید خودرو را تدارک دیده که سقف آن ۱۰۰ میلیون تومان است.مشتریانی که مایل به دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی بانک سامان هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی افتتاح کنند و سه تا شش ماه نیز گردش حساب داشته باشند.

ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات ارائه سند ملکی متعلق به متقاضی است. نرخ این تسهیلات ۱۸ درصد بوده و امکان پرداخت اقساط آن طی ۳۶ ماه وجود دارد. متقاضیان این تسهیلات باید توجه کنند که بانک برای آسودگی خاطر ۱۵ درصد از مبلغ وام را تا زمان تسویه کامل اقساط نگهداری می‌کند.

با در نظر گرفتن مبلغ وام ذکرشده، نرخ سود و زمان پرداخت اقساط، میزان هر قسط به ۳ میلیون و ۶۱۵ هزار و ۲۴۰ تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات ۳۳ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۲۴ تومان خواهد بود. جمع رقم وام و سود آن نیز ۱۳۱ میلیون و ۲۰۵ هزار تومان اعلام شده است.

آغاز به کار بانک سامان و خدمات متنوع این مجموعه

بانک سامان سال ۱۳۸۱ مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی از بانک مرکزی را دریافت کرده و به عنوان اولین بانک خصوصی، دوره جدیدی از فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه تاکنون انواع خدمات مربوط به سپرده، اعتباری، بیمه، خدمات امانی، سرمایه گذاری و الکترونیک را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه داده است.

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا