جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

ورود سامانه بارشی به تهران

از بعد از ظهر روز دوشنبه (۱۵ خرداد) با نفوذ سامانه بارشی در نیمه‌شمالی به‌ویژه ارتفاعات و روز چهارشنبه (۱۷ خرداد) با فعالیت سامانه در سطح استان تهران افزایش ابرناکی رگبار پراکنده و رعدوبرق و وزش باد شدید مورد انتظار است.

با بررسی نقشه‌های هواشناسی و خروجی الگوهای پیش‌یابی عددی وضعیت جوی استان تهران طی امروز و فردا (۱۳ و ۱۴ خرداد) آسمان صاف تا قسمتی ابری از بعد از ظهر با وقوع ناپایداری‌های همرفتی همراه با افزایش ابرناکی گاهی وزش باد شدید در برخی مناطق شمالی استان به‌خصوص ارتفاعات همراه با رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق و در مناطق جنوبی استان با خیزش موقت گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر روز دوشنبه (۱۵ خرداد) با نفوذ سامانه بارشی در نیمه‌شمالی به‌ویژه ارتفاعات و روز چهارشنبه (۱۷ خرداد) با فعالیت سامانه در سطح استان افزایش ابرناکی رگبار پراکنده و رعدوبرق و وزش باد شدید مورد انتظار است.

از امروز تا روز سه‌شنبه (۱۳ تا ۱۶ خرداد) روند افزایش نسبی دما و برای روز چهارشنبه کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.

طی چهار روز آینده افزایش نسبی دما و روز سه‌شنبه کاهش دما رخ خواهد داد. آسمان تهران فردا (۱۴ خرداد) قسمتی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۱۵ خرداد) کمی ابری و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه‌های ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۳۶ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه‌های هواشناسی استان بودند.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی از منزل خارج نشوند
منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا