جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان قسمتی ابری همراه با وزش باد، رگبار و رعد وبرق و در ساعات بعد از ظهر و شب وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد پیش‌بینی می‌شود.

با بررسی نقشه‌های هواشناسی و خروجی الگوهای پیش‌یابی عددی وضعیت جوی استان تهران آسمان قسمتی ابری همراه با وزش باد و در ارتفاعات گاهی همراه با رگبار و احتمال رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

از فردا (۲۱ خرداد) با ورود و فعالیت سامانه بارشی جدید، وقوع ناپایداری‌های محلی تا روز سه‌شنبه (۲۳ خرداد) به‌طور متناوب در بعضی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار باران رعدوبرق همراه با وزش باد شدید و گاهی خیلی شدید خیزش موقت گردوخاک و در نقاط مستعد و ارتفاعات بارش تگرگ مورد انتظار است.

از روز دوشنبه (۲۲ خرداد) افزایش تدریجی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۱ خرداد) نیمه‌ابری در بعد از ظهر افزایش ابر، در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۲۲ خرداد) نیمه‌ابری، در بعد از ظهر افزایش ابر، در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد وبرق و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۲ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
شمار مبتلایان به بیماری «کووید-۱۹» در جهان + جدول
منبع
اقتصادنیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا