وزیر بهداشت: دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه بازگشایی می شوند

به گزارش ایرنا، دکتر بهرام عین اللهی شامگاه پنجشنبه با سفر به استان قزوین به واکسیناسیون اساتید دانشگاه ها اشاره کرد و افزود: تصمیم گیری درباره بازگشایی دانشگاه ها بر عهده وزارت علوم است و هر زمانی صلاح دانستند نسبت به بازگشایی دانشگاهها اقدام خواهند کرد. وی یادآورشد: روند واکسیناسیون دانشجویان در سطح کشور از روز گذشته آغاز […]

به گزارش ایرنا، دکتر بهرام عین اللهی شامگاه پنجشنبه با سفر به استان قزوین به واکسیناسیون اساتید دانشگاه ها اشاره کرد و افزود: تصمیم گیری درباره بازگشایی دانشگاه ها بر عهده وزارت علوم است و هر زمانی صلاح دانستند نسبت به بازگشایی دانشگاهها اقدام خواهند کرد.

وی یادآورشد: روند واکسیناسیون دانشجویان در سطح کشور از روز گذشته آغاز شده است و امیدواریم واکسیناسیون دانشجویان و خانواده های آنها هر چه زوتر به اتمام برسد.

وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه پنجشنبه با سفر به استان قزوین از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا مستقر در نمایشگاه بین المللی قزوین بازدید و در جریان روند واکسیناسیون و وضعیت بیماری کووید ۱۹ این استان قرار گرفت.

به منطور تقویت تمهیدات مورد نیاز برای واکسیناسیون عمومی با حضور وزیر بهداشت از امشب فعالیت مجتمع واکسیناسیون کرونا شهرستان قزوین به صورت شبانه روزی است و ارائه خدمات تزریق واکسن تا پوشش کامل ادامه دارد.

شرکت در نشست مشترک هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی قزوین و اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا از دیگر برنامه های وزیر بهداشت در سفر به استان قزوین است.