جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

وضعیت ترافیکی جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال

سرهنگ کرمی گفت: برای جاده چالوس توسط استان مازندران اعمال محدودیت یک طرفه شدن حدود ۴۰ دقیقه ای پیش بینی شده و این جاده در حال یکطرفه شدن است .

رییس پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال در محدوده جغرافیایی این استان خبرداد.

سرهنگ پیمان کرمی افزود: این ترافیک سنگین در آزاد راه تهران – شمال از تونل ۱۷ تا شهرستانک و در ادامه جاده چالوس از شهرستانک تا نسا است .

وی بیان کرد: برای جاده چالوس توسط استان مازندران اعمال محدودیت یک طرفه شدن حدود ۴۰ دقیقه ای پیش بینی شده و این جاده در حال یکطرفه شدن است .

کرمی با اعلام روان بودن ترافیک در اتوبان تهران – کرج – قزوین گفت: در جاده چالوس از میدان امیر کبیر کرج تا منطقه نساء بارش پراکنده باران و در ارتفاعات کندوان بارش برف را داریم بنابراین باید احتیاط های لازم ازسوی رانندگان صورت گیرد .

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
محدودیت‌های آخر هفته چالوس و هراز
منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا