جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

پرداخت وام 300 میلیونی قرض‌الحسنه یک روزه برای همه

سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز در بانک ملت علاوه بر شرکت در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی، می‌توانند تا ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح”نیک وام” دریافت کنند.

 

سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز در بانک ملت علاوه بر شرکت در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی، می‌توانند تا ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح”نیک وام” دریافت کنند.براساس این طرح دارندگان حساب قرض الحسنه پس انداز نیک، اعم از مشتریان حقیقی و حقوقی با کسب امتیازات لازم از سپرده گذاری های خود می توانند از تسهیلات ویژه طرح نیک وام تا سقف ۳ میلیارد ریال بهره مند شوند.شایان ذکر است، دوره معدل‌گیری این تسهیلات از ۴ تا ۱۲ ماه و دوره بازپرداخت آن از ۱ تا ۳ سال تعیین شده و امتیاز آن برای اشخاص حقیقی قابل انتقال به نزدیکان شامل همسر، فرزندان، والدین، برادر و خواهر و برای اشخاص حقوقی قابل انتقال به پرسنل بیمه شده که حقوق آنها از طریق بانک ملت واریز می شود، است.

 

به عنوان مثال دارنده حساب قرض الحسنه نیک می‌تواند با ۴ ماه سپرده‌گذاری تا ۱۱۰% میانگین حساب خود وام قرض الحسنه با دوره بازپرداخت یکساله دریافت کند.

به عبارت دیگر با ماندگاری ۱۰۰ میلیون تومان به مدت ۴ ماه در حساب قرض‌الحسنه پس انداز نیک، دارنده این حساب می‌تواند ۲۱۰ میلیون تومان شامل ۱۰۰ میلیون تومان اصل سپرده به علاوه ۱۱۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند.

 

پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی قرض‌الحسنه یک روزه بانک ملت برای همه /سورپرایز اول هفته همراه وام جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی بگیرید

در عین حال تمامی دارندگان حساب قرض الحسنه پس انداز نیک همانند سایر حسابهای قرض الحسنه پس انداز، تا پایان مهلت جشنواره یعنی پایان خردادماه ۱۴۰۳ می توانند در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی شرکت کنند.

 

مشتریان فعلی بانک ملت می‌توانند از طریق سامانه بانکداری اینترنتی نسبت به افتتاح حساب قرض‌الحسنه اقدام کنند و یا با استفاده از همراه بانک، مگابانک و سایر کانال‌های غیرحضوری خدمات بانک ملت، موجودی خود را افزایش دهند.در جدول زیر خلاصه ای از شرایط اعطای تسهیلات قرض الحسنه طرح”نیک وام” آمده است:/اقتصادآنلاین

چگونه وام فوری یک روزه بگیریم؟

 

وام فوری یک روزه یک روش فوری برای کسانی است که قصد دارند در یک زمان کوتاه به وام و تسهیلات مالی دست پیدا کنند. سایت‌ها، شرکت‌ها تا دفاتر حقوقی بسیاری را می‌توان پیدا کرد که برای پرداخت وام فوری راه افتاده‌اند. البته تبلیغات وام فوری را می‌توان در سایت بانک‌ها هم دید که تاکید زیادی روی سفته دارند.

 

وام فوری انواع و اقسام فراوانی دارد و نحوه محاسبه سود آن متفاوت است و معمولا بین ۱۸ تا ۲۳ درصد سود به آنها تعلق میگیرد.با توجه به مشکلات معیشتی مردم آگهی های وام فوری یک روزه روی در و دیوار اکثر خیابان‌های تهران به چشم می‌خورد. اما آگهی‌های پرداخت وام را فقط در سطح شهر نمی‌بینید، کافی است یک جست‌وجوی کوتاه اینترنتی داشته باشید تا با انواع و اقسام آگهی وام مواجه شوید. به نظر می‌رسد در فضایی که بانک‌ها با ترفندهای گوناگون از دادن وام فرار می‌کنند، کلاهبرداران وارد میدان شده‌اند.

وام فوری یک روزه چیست؟

 

وام فوری یک روزه یک روش فوری برای کسانی است که قصد دارند در یک زمان کوتاه به وام و تسهیلات مالی دست پیدا کنند. سایت‌ها، شرکت‌ها تا دفاتر حقوقی بسیاری را می‌توان پیدا کرد که برای پرداخت وام فوری راه افتاده‌اند. البته تبلیغات وام فوری را می‌توان در سایت بانک‌ها هم دید که تاکید زیادی روی سفته دارند.هرچند آنگونه که از نام این وام برمی‌آید انتظار می‌رود که طی «یک روز» به دست متقاضی برسد، اما گاهی ادعا می‌شود که واریز وجه دو تا سه روز کاری طول می‌کشد و تضمینی برای دریافت یک روزه وام وجود ندارد. هرچند که به نظر می‌رسد دو تا سه روز هم یک عدد واهی باشد.

شرایط دریافت وام فوری یک روزهشرایط دریافت وام فوری را می‌توان با جست‌وجوی اینترنتی به دست آورد. برای مثال، یک سایت به معرفی شرایط دریافت وام فوری از سوی بانک‌ها اشاره کرده است. اینکه وام فوری غالبا برای درمان، ازدواج، خرید خانه و کالاهای خاص به افراد تعلق می‌گیرد. متقاضی دریافت وام نباید چک برگشتی یا بدهی به بانک داشته باشد.

 

وام فوری انواع و اقسام فراوانی دارد و نحوه محاسب سود آن متفاوت است. برای مثال، تعدادی از بانک‌ها تسهیلات را با سود زیر پنج درصد می‌دهند و تعدادی دیگر با سود بالای ۱۵ درصد. دیگر اینکه متقاضی باید حداقل ۱۸ ساله باشد. ضامن این فرد باید فیش حقوقی یا جواز کسب و کار داشته باشد. اگر فرد ضامن ندارد، باید کارمند رسمی دولت باشد. ضمن اینکه میزان سپرده و سفته توسط بانک تعیین می‌شود.

 

 

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا