جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

پلمب ۲۸ شهربازی بدون مجوز در استان تهران

با توجه به اهمیت ایمنی تجهیزات مراکز تفریحی، کلیه مالکان و بهره‌برداران مراکز تفریحی و شهربازی‌ها، باید نسبت به ثبت درخواست بازرسی، استانداردسازی تجهیزات تفریحی و اخذ مجوز بهره‌برداری از این اداره‌کل، تا قبل از پایان سال جاری اقدام کنند.

بازرسان اداره کل استاندارد استان تهران از ابتدای امسال، ۲۸ شهربازی و ۲۳۶ تجهیز بازی غیراستاندارد را به دلیل نداشتن مجوز، پلمب کردند.

با توجه به نزدیک بودن ایام پایانی سال و لزوم استانداردسازی تجهیزات تفریحی استان تهران برای بهره‌برداری در تعطیلات نوروز و فصل بهار، طرح نظارتی زمستانه بر اماکن تفریحی استان تهران، با انجام بیش از ۴۲۰۰ مورد بازرسی از تجهیزات بازی در سطح استان در حال انجام است.

براین اساس، بازرسان استاندارد از ابتدای سال تاکنون، ۲۸ شهربازی و ۲۳۶ تجهیز بازی غیراستاندارد را به دلیل نداشتن مجوز، پلمب کردند.

براساس این گزارش، با توجه به اهمیت ایمنی تجهیزات مراکز تفریحی، کلیه مالکان و بهره‌برداران مراکز تفریحی و شهربازی‌ها، باید نسبت به ثبت درخواست بازرسی، استانداردسازی تجهیزات تفریحی و اخذ مجوز بهره‌برداری از این اداره‌کل، تا قبل از پایان سال جاری اقدام کنند.

کارشناسان اداره‌کل استاندارد استان تهران در بازدیدهای خود در صورت مشاهده هر گونه تجهیز تفریحی فاقد مجوز بهره‌برداری معتبر، اقدام به پلمب تجهیز خواهند کرد و در صورت عدم اقدام به استانداردسازی تجهیز از سوی بهره‌بردار در مهلت اعطایی، پرونده جهت طی تشریفات قانونی به محاکم قضایی استان تهران منعکس و علیه بهره‌برداران خاطی، اعلام جرم خواهد شد.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
عصرایران
دکمه بازگشت به بالا