جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

پیام تهدیدآمیز حزب‌الله به صهیونیست‌ها

سید هاشم صفی‌الدین تاکید کرد، امروز مقاومت در جنوب لبنان قاطعانه مقابل دشمن ایستاده و از برخی سلاح‌های جدید رونمایی کرده که تاثیر و اهمیت و نتایج ورود آنها (به میدان نبرد) صهیونیست‌ها را به فکر فرو می‌برد.

سید «هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله طی سخنانی درباره آخرین روند تقابل با دشمن صهیونیستی در جنوب لبنان اعلام کرد که مقاومت در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد و هیچ یک از تهدیدات واهی دشمنان به نتیجه نمی‌رسد.

وی خطاب به دشمن صهیونیستی هشدار داد که اگر در محاسبات خود مقابل مقاومت در لبنان دچار اشتباه شوید؛ همانطور که دائما درحال اشتباه کردن هستید، پاسخی که به شما خواهیم داد بسیار سریع و قاطع و بزرگ و فراتر از چیزی است که تصور می‌کنید. شما هرگز به هیچ یک از اهداف خود نمی‌رسید و نمی‌توانید مقاومت اسلامی را از حمایت از غزه منصرف کنید؛ زیرا حمایت از غزه تصمیمی است که مقاومت اتخاذ کرده و این تصمیمی کاملا درست برای دفاع از غزه و فلسطین و لبنان و کل منطقه می‌باشد.

مقاومت برای همه احتمالات در جنگ آماده است

شیخ «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب‌الله نیز در همین زمینه اعلام کرد که مقاومت در پاسخ به تشدید تجاوزات رژیم اشغالگر، عملیات‌های پیشرفته خود را شدت بخشیده است.

شیخ قاووق افزود، دشمن صهیونیستی که لبنان را تهدید می‌کند بداند که مقاومت برای همه احتمالات در جنگ و تشدید آن در سطح کمی و کیفی آماده بوده و ما در میدان حاضریم. رزمندگان مقاومت همچون شیر در میدان نبرد با دشمن آماده‌اند و این قهرمانان به اذن خداوند پیروزی را برای صاحبان حق رقم خواهند زد.

این مسئول حزب‌الله تاکید کرد، تا زمانی که تجاوزات علیه غزه ادامه داشته باشد مقاومت در لبنان به عملیات‌های خود ضد دشمن اشغالگر ادامه خواهد داد. رزمندگان مقاومت همگی بر یک موضع واحد تاکید دارند و آن هم مقابله با دشمن تا زمان توقف تجاوزات آن علیه غزه است.

وی تصریح کرد، با وجود همه فشارهای نظامی و رسانه‌ای و سیاسی دشمن، اما این موضع مقاومت ثابت بوده و هیچ تغییری در آن ایجاد نمی‌شود. دشمن صهیونیستی با تهدیدات پوچ خود به دنبال کسب دستاوردهای خیالی از موضع شکست است. در این میان متاسفانه برخی کشورهای عربی همچنان به اشغالگران کمک می‌کنند و رژیم‌های سازشکار عربی نیز روابط خود را با صهیونیست‌ها قطع نکرده‌اند و پرچم‌های رژیم جنایتکار صهیونیستی در کشورهای مذکور برافراشته می‌شود.

شیخ قاووق در پایان با تاکید بر اینکه آمریکا مسئول مستقیم جنایاتی است که اشغالگران صهیونیست در نوار غزه انجام می‌دهند و نیز مسئول طولانی شدن این جنگ است گفت، در وهله اول باید آمریکا محاکمه شود.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا