جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

پیشنهاد یک نماینده مجلس برای خنثی کردن تحریم‌های نفتی آمریکا

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ سید حسین نقوی‌حسینی طی مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی به عدم تمدید معافیت‌های تحریمی خریداران نفت ایران توسط آمریکا واکنش نشان داد و در این رابطه پیشنهادی را مطرح کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، نوشت: اگر صادرات نفت به سوی تقویت پتروشیمی‌ها ومیعانات گازی سوق داده شود، هم تحریم‌های ظالمانه آمریکای جنایتکار خنثی و هم از خام فروشی جلوگیری می‌شود و هم درآمدهای ارزی کشور افزایش میابد.

سیدحسین نقوی‌حسینی همچنین در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، از اعلام موجودیت «فراکسیون پیگیری اقدامات متقابل رفتار‌های خصمانه آمریکا» خبر داد.

وی با اشاره به اینکه امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد، گفت: آقایان سید جواد ابطحی و اکبر رنجبرزاده به عنوان نائب رئیس اول و دوم این فراکسیون و بنده به عنوان سخنگوی فراکسیون انتخاب شدم.

سیدحسین نقوی‌حسینی تاکید کرد: آمریکا به عنوان دشمن اصلی ملت ایران از سال‌های اولیه انقلاب هر روز علیه ملت و انقلاب اسلامی رفتار‌های خصمانه و تحریم و فشار را پیش گرفته است. ما نیز برای مقابله با این اقدامات آمریکا باید ساز و کار‌های اجرایی و قانونی لازم را داشته باشیم و این فراکسیون نیز برای مقابله با رفتار‌های خصمانه آمریکا تشکیل شده است و متقابلاً طرح‌های قانونی لازم تهیه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری میزان

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا