جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

پیش بینی هواشناسی : بارندگی تا دوروز ادامه دارد

محمد دادرس مدیرکل هواشناسی گیلان، با بیان اینکه به تدریج از فردا شاهد نفوذ سامانه بارشی و ناپایدار به منطقه خواهیم بود، گفت: بارندگی طی یکشنبه تا سه شنبه به تناوب ادامه دارد و در ارتفاعات و دامنه ها شدید خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی گیلان، با بیان اینکه به تدریج از فردا شاهد نفوذ سامانه بارشی و ناپایدار به منطقه خواهیم بود، گفت: بارندگی طی یکشنبه تا سه شنبه به تناوب ادامه دارد و در ارتفاعات و دامنه ها شدید خواهد بود.

محمد دادرس آسمان گیلان را صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش ابر و وزش باد دانست و اظهار کرد: منجیل با ۲۰.۸ درجه سلسیوس و اسب وونی با ۹.۹ با درجه سلسیوس به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان هستند.

وی نقشه های هواشناسی را نشان دهنده استقرار جوی غالبا پایدار طی امروز در منطقه دانست و افزود: طی این مدت گاهی با شکل گیری ناپایداری های موقتی شرایط برای افزایش ابر و وزش باد و بارش پراکنده به ویژه در ارتفاعات فراهم می شود.

مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه به تدریج از فردا شاهد نفوذ سامانه بارشی و ناپایدار به منطقه خواهیم بود، تصریح کرد: افزایش ابر و مه آلود شدن هوا و بارندگی رگباری به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها و وزش باد و رعد و برق و تگرگ در مناطق مستعد از پدیده های مورد انتظار است.

دادرس از تداوم فعالیت این سامانه بارشی تا سه شنبه خبر داد و خاطرنشان کرد: بارندگی طی یکشنبه تا سه شنبه به تناوب ادامه دارد و در ارتفاعات و دامنه ها شدید خواهد بود.

وی منطقه اثر سامانه ناپایدار مذکور را همه شهرستان ها دانست و گفت: احتمال آبگرفتگی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها و جاری شدن سیلاب و لغزش و رانش و خسارت به محصولات کشاورزی و برخورد صاعقه و تگرگ وجود دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
وزش باد شدید در تهران از ساعاتی دیگر
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا