جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

چگونگی برگزاری کلاس‌های دانشگاه صنعتی شریف

محمد علی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برگزاری کلاس‌های دانشگاه صنعتی شریف به‌شکل حضوری است و درخصوص چگونگی برگزاری کلاس‌ها در آینده نیز شورای دانشگاه صنعتی شریف و هیات رئیسه این دانشگاه تصمیم‌گیری می‌کنند. زلفی‌گل درباره برگزاری کلاس‌های دانشگاه اظهار کرد: اکنون برگزاری کلاس‌ها حضوری است و مگر در موارد خاصی که شرایط خاص مانند مشکلات خوابگاهی وجود داشته باشد در غیر اینصورت برگزاری کلاس‌ها مجازی است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برگزاری کلاس‌های دانشگاه صنعتی شریف به‌شکل حضوری است و درخصوص چگونگی برگزاری کلاس‌ها در آینده نیز شورای دانشگاه صنعتی شریف و هیات رئیسه این دانشگاه تصمیم‌گیری می‌کنند.

محمد علی زلفی‌گل روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در گفت و گو با خبرنگاران گفت: دوره جوانی، رویکرد و مطالبات خاص خود را دارد و طبیعی است این شور و نشاط در عرصه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بروز و ظهور داشته باشد.

بر اساس گزارش ایرنا، خبرگزاری رسمی دولت، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: خوشبختانه همکاران دانشگاهی‌، یاوران علمی، دانشجویان و اساتید ما خودشان مسیر آموزششان را پی می‌گیرند. بدیهی است که مطالبات دانشجویان باید شنیده شود و ما موظف هستیم پاسخگوی آنها باشیم و باید سعی کنیم در حد توانمان شرایطی را مهیا کنیم که جامعه فرهیخته دانشگاهی ما بتوانند در پیشرفت علم و فناوری اثربخش‌تر از گذشته باشد.

زلفی‌گل درباره برگزاری کلاس‌های دانشگاه اظهار کرد: اکنون برگزاری کلاس‌ها حضوری است و مگر در موارد خاصی که شرایط خاص مانند مشکلات خوابگاهی وجود داشته باشد در غیر اینصورت برگزاری کلاس‌ها مجازی است.

وی درباره چگونگی برگزاری کلاس‌های دانشگاه شریف گفت: کلاس‌های دانشگاه صنعتی شریف حضوری است برای ورودی‌ها با توجه به شرایط و امکانات خاص تاکنون مجازی بوده است؛ درخصوص چگونگی برگزاری کلاس‌ها در آینده نیز شورای دانشگاه صنعتی شریف و هیات رئیسه این دانشگاه تصمیم‌گیری خواهند کرد.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
ورود برخی دانشجویان شریف به دانشگاه ممنوع شد
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا