جدیدترین و آخرین اخبار داغ ورزشی

کاپیتان جدید سرخپوشان برای فصل جدید

امید عالیشاه برای فصل جدید کاپیتان جدید سرخپوشان محسوب می‌شود و پس از او کمال کامیابی‌نیا نفر بعدی است که بازوبند را به دست خواهد بست. وحید امیری، سیامک نعمتی و علیرضا بیرانوند نفرات بعد هستند که بیشترین سابقه بازی را در ترکیب سرخپوشان دارند. مهدی ترابی و سروش رفیعی هم نفرات بعدی هستند که بیشترین سابقه را دارند تا بدین ترتیب از کاپیتان‌های سرخپوشان برای فصل بعد رونمایی شود.

پس از خداحافظی سیدجلال حسینی از دنیای فوتبال و حضورش در کادرفنی سرخپوشان پایتخت، کاپیتان‌های پرسپولیس برای فصل آتی مشخص شدند.

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی کار خود را برای حضور قدرتمندانه در لیگ بیست و دوم آغاز کرد که بعد از سال‌ها سیدجلال حسینی از دنیای بازیگری خداحافظی کرد تا بدین ترتیب سرخپوشان برای فصل بعد کاپیتان‌های جدیدی داشته باشند.

امید عالیشاه برای فصل جدید کاپیتان جدید سرخپوشان محسوب می‌شود و پس از او کمال کامیابی‌نیا نفر بعدی است که بازوبند را به دست خواهد بست.

وحید امیری، سیامک نعمتی و علیرضا بیرانوند نفرات بعد هستند که بیشترین سابقه بازی را در ترکیب سرخپوشان دارند. مهدی ترابی و سروش رفیعی هم نفرات بعدی هستند که بیشترین سابقه را دارند تا بدین ترتیب از کاپیتان‌های سرخپوشان برای فصل بعد رونمایی شود.

سیدجلال حسینی در ۶ فصل اخیر کاپیتان پرسپولیس بود و توانست با این تیم پنج قهرمانی را تجربه کند.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
ملاقات مشکوک و جنجالی درباره تبانی پرسپولیس برای قهرمانی!
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا