جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

کلیات طرحی درباره تغییر تقویم آموزشی مدارس تصویب شد

رضا حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب کلیات طرح الحاق موادی به قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش با محوریت تغییر تقویم آموزشی مدارس خبر داد.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب کلیات طرح الحاق موادی به قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش با محوریت تغییر تقویم آموزشی مدارس خبر داد.

رضا حاجی پور در توضیح نشست امروز یکشنبه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: در نشست امروز طرح الحاق موادی به قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در استان‌ها، شهرستان‌ها و مناطق کشور با محوریت تقویم مدارس با حضور دبیر شورای عالی آموزش و پرورش بررسی و کلیات آن به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم افزود: این طرح مربوط به تغییر تقویم آموزشی مدارس و گرفتن زمان‌های اضافه و افزایش بهره وری کلاس‌های درس است که جزییات آن در جلسات بعدی بررسی خواهد شد. هدف از این طرح افزایش بازدهی کلاس‌های آموزشی برای دانش آموزان است.

حاجی‌پور خاطرنشان کرد: در نشست امروز اعضای کمیسیون به آماده سازی مدارس و دانشگاه‌ها برای برگزاری حضوری کلاس‌های درس در شرایط فعلی و رفع کمبودها و نقایص در دانشگاه‌ها و مدارس با توجه به اتفاقات اخیر کشور تاکید کردند.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
ترامپ: به ایرانی‌ها گفته‌ام تا پس از انتخابات صبر کنند!
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا