گل‌محمدی: برای قهرمانی نباید مقابل پیکان تمرکزمان از بین برود

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: این آخرین بازی فصل ما است و سه امتیاز آن می تواند ما را به قهرمانی برساند. انگیزه زیادی برای کسب تمام امتیازات این بازی داریم. باید باهوش و با تمرکز بالا در […]

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: این آخرین بازی فصل ما است و سه امتیاز آن می تواند ما را به قهرمانی برساند. انگیزه زیادی برای کسب تمام امتیازات این بازی داریم. باید باهوش و با تمرکز بالا در کار دفاع و حمله بازی کنیم. پیکان نشان داده که خیلی راحت نمی بازد. این تیم در ۹ بازی اخیر نباخته و تیم جوانی است. به مهدی تارتار به خاطر داشتن چنین تیمی تبریک می گویم. آنها سبک خاصی از فوتبال را ارائه می دهند که قابل احترام است. انگیزه زیادی برای پیروزی داریم و تنها چیزی که ما را به قهرمانی می رساند سه امتیاز است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: فصل فوتبالی سختی را سپری کردیم. فراز و نشیب ها  و مشکلات زیادی داشتیم اما خوشبختانه بازیکنان با غیرت و شرف توانستند شرایطی را فراهم کنند که الان با تنها ۳ امتیاز می توانیم قهرمان شویم. به غیرت و شرف بازیکنانم درود می فرستم. هر تیمی جای ما بود مقابل مشکلات سر خم می‌کرد و شکست می‌خورد اما بازیکنان ما نشان دادند که چقدر بزرگ هستند. آنها از نظر روحی، روانی و ذهنی بزرگی خود را نشان دادند و از طرف خودمان و هواداران از آنها تشکر می کنم. البته انگیزه بازیکنان ما خوشحال کردن هواداران است.

وی گفت: بازیکنان من از ابتدای فصل زحمات زیادی کشیدند. از مدیران باشگاه هم به خاطر ایجاد انگیزه‌ای که برای بازیکنان داشتند تشکر می کنم. امیدوارم فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم و پنجمین قهرمانی متوالی را جشن بگیریم. این هدف اصلی ما از بازی فردا است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حرف و حدیث‌های هفته پایانی لیگ گفت: شرافت لازم اصلی فوتبالیست شدن است و همه بازیکنان ایرانی این شرافت را دارند. من در زندگی ورزشی ام ندیدم کسی بخوهد کم کاری کند. از همه بازیکنان و مربیان می خواهم با تمام قدرت در مسابقاتشان حاضر شوند. از همه بازیکنان حریف خودمان را می خواهم بهترین روزشان را داشته باشند و بیشترین تلاش را کنند. امیدوارم این هفته را بدون حرف و حدیثی پشت سر بگذاریم و بدون مشکل لیگ ما تمام شود.

وی افزو.د: قهرمانی و سرنوشت آن دست خودمان است. این عملکرد ما است که قهرمان را تعیین می کند. باید وظایفمان را به بهترین شکل انجام دهیم و با تمرکز بتوانیم قهرمان شویم.

گل‌محمدی در رابطه با اینکه پرسپولیسی بودن مهدی تارتارسرمربی پیکان شائبه‌هایی را ممکن است در پی داشته باشد، اضافه کرد: تارتار هم چندین سال است که در فوتبال ما کار می کند. برخی این حرف ها را مطرح می کنند که می خواهند انگیزه مظاعف برای پیکان ایجاد کنند. همه تارتار را می شناسند. او همیشه با شرف بوده و بهترینش را ارائه داده است. هیچکس نمی تواند پشت سر او و یک پرسپولیسی حرف و حدیث ایجاد کند. من هم از او می خواهم بهترین تیمش را برای بازی فردا به زمین بفرستد.

وی در مورد بازیکنان غایبش برای دیدار فردا گفت: کمال کامیابی نیا و علی شجاعی شرایط بازی ندارند اما سایر بازیکنان برای بازی فردا حاضر هستند.