جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

یک شهربازی در کرج پلمب شد

علیرضا عاقلی گفت: شهربازی نژاد فلاح کرج به‌دلیل اینکه تجهیزات بدون مجوز استاندارد نصب کرده بود و این امر منجر به بروز حادثه شده بود، پلمب شد.

علیرضا عاقلی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: طبق گزارش اداره استاندارد البرز در ارتباط با نداشتن استاندارد لازم برای بهره‌برداری از نصب تجهیزات جدید (تاب زنجیری) بدون مجوز استاندارد در بوستان جهان یا پارک نژادفلاح کرج با پیگیری‌های لازم توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج این پارک پلمب شد.

وی افزود: شکایت قضائی توسط سازمان مربوطه نیز نسبت به این بهره‌برداری انجام شده است. تمام پارک‌هایی که صورت‌جلسه بهره‌برداری بشود باید استاندارد لازم را داشته باشند.

تاب زنجیری شهربازی نژادفلاح کرج مجوز استاندارد نداشت

عاقلی با اشاره به اینکه تمام شهرهای بازی و پارکهایی که وسایل بازی دارند باید استاندارد لازم را داشته باشند گفت: تمام بهره‌بردارانی که بخواهند تجهیزات لازم در پارکها استفاده کنند باید طبق قانون اخذ استانداردهای لازم انجام شود. بهره‌بردار حقیقی و حقوقی که بدون داشتن مجوزهای استاندارد اقدام به بهره‌برداری از تجهیزات جدید و قدیم در پارکها و زمین‌های بازی بهره‌برداری کند متخلف است و مکان مربوطه با همکاری مراجع قضائی پلمب می‌شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و‌ فضای سبز شهرداری کرج ادامه داد: جان مردم برای ما از هر چیز دیگر مهمتر است و متخلفین باید اعمال قانون شوند.

 

به این مقاله امتیاز دهید

منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا