جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

۱۲ پایگاه نظامی آمریکا در تیررس موشک‌های ایران/ از «اما و اگرهای انتخابات الکترونیک» تا «تبعات استانی‌شدن»/ حرف درمانی؛ استراتژی برجامی اروپا!/ تروریست‌های پوشکی و تهدید؟!

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، در هفته‌ای که گذشت گزارش‌های مختلفی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از نگاهی به شکست‌های اخیر آمریکا در عرصه جهانی تا ۱۲ پایگاه نظامی آمریکا که در تیررس موشک‌های ایران هستند.
تیغی که دیگر نمی‌بُرّد/ نگاهی به شکست‌های اخیر آمریکا در عرصه جهانی
افول قدرت آمریکا یک گزاره شعاری و تهییجی نیست بلکه ناشی از واقعیت‌های مشهود صحنه جهانی است. از ناکامی آمریکا در نبرد تجاری با چین تا شکست مفتضحانه توطئه این رژیم در ونزوئلا و آچمز شدن‌های پی‌درپی‌اش در رویارویی با ایران اسلامی.

12 پایگاه نظامی آمریکا در تیررس موشک‌های ایران/ ناوهایی که سیبل هستند
آمریکایی‌ها خودشان با دستان خودشان اهداف بزرگ نظامی را به جایی می‌آورند که ما با سلاح‌های کوچک خودمان هم بتوانیم به آن‌ها ضربه بزنیم. این بخشی از اظهارات رئیس مجلس شورای اسلامی است.

۲۸۳ روز تا رقابت اسفند ۹۸/ از «اما و اگرهای انتخابات الکترونیک» تا «تبعات استانی‌شدن»
آن‌طور که از برآیند کار و سخنان نمایندگان مجلس پیداست، طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس» و برخی مواد مناقشه‌برانگیز آن از جمله استانی شدن انتخابات، به احتمال زیاد به انتخابات اسفند ماه نخواهد رسید.

حرف درمانی؛ استراتژی برجامی اروپا!/ «ابراز تأسف»؛ تنها کاری که اروپا می‌کند
اروپایی‌ها قرار بود منافع برجامی ایران را بعد از خروج آمریکا از آن تضمین کنند، اما غرق سکوت و انفعال هستند و در کمال تعجب و وقاحت، در برابر اقدام حداقلی ایران در کاهش تعهدات برجامی‌اش واکنش نامتعارف بروز می‌دهند.

تروریست‌های پوشکی و تهدید ایران؟!/ اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها
بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟

گوشت زیر دندان/ قرینه‌هایی که نشان می‌دهد آمریکا دنبال اقدام نظامی نیست
مطمئن باشید اگر آمریکا بنای حمله نظامی به ایران را داشت، هیچ‌گاه ناو‌های خودش را در معرض دندان‌های شیر قرار نمی‌داد؛ این بخشی از اظهارات معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

منبع: خبرگزاری میزان

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا