جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

نماینده بندرعباس: نگاه و باور امام (ره) هیچ‌گاه از تاریخ ملت ایران پاک نخواهد شد

[ad_1]

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تاکید کرد: شخصیت برجسته حضرت امام خمینی (ره) و ایمان و اعتقاد راسخ ایشان او را در تاریخ ایران و جهان ماندگار کرده و هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت مرور وصیتنامه حضرت امام خمینی (ره) از سوی مسئولان بیان کرد: حضرت امام خمینی (ره) شخصیتی بود که تکرارش در تاریخ به ندرت اتفاق خواهد افتاد. حضرت امام خمینی (ره) در سال‌های قبل از انقلاب مدت‌ها در تبعید بود و مسائل و مشکلات زیادی را به جان خرید تا مردم را بیدار و آگاه کند و در نهایت توانست این آگاهی و استقلال را در مردم ایران به وجود بیاورد.

وی در ادامه اظهار کرد: حضرت امام خمینی (ره) با اعتقاد و ایمان راسخ توانست این انقلاب را رقم زده و ملت ایران را در برابر سلطه‌گران آگاه کند، اکنون ما در سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) هستیم. همه ساله مردم ایران به منظور قدردانی از زحمات و جانفشانی‌های حضرت امام خمینی (ره) یاد و خاطره ایشان را زنده کرده و با آرمان‌های او تجدید عهد می‌کنند.

وی تاکید کرد:‌ مرور و توجه به وصیتنامه حضرت امام خمینی (ره) بر همه ما لازم است، اما آنچه که مهم است این است که هیچ‌گاه حضرت امام خمینی (ره) از ذهن ما فراموش نمی‌شود.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آنچه که ما باید از وصیتنامه حضرت امام خمینی (ره) که حاصل سال‌ها مجاهدت و استقامت ایشان است بیاموزیم خودسازی و بازسازی درونی است. ما باید به باور و اعتقاد راسخی دست یابیم و ببینیم که حضرت امام خمینی (ره) چه راهی را رفته و ما نیز همان راه را ادامه دهیم.

ادامه مطلب
توضیحات وکیل نیکا شاکرمی به برخی شایعه‌های منتشرشده

مرادی در پایان تاکید کرد: مردم همواره قدردان نگاه، باور و اعتقاد راسخ امام خمینی (ره) بوده و هستند و هیچ‌گاه نام امام خمینی (ره) از تاریخ کشور حذف نخواهد شد. حضرت امام خمینی (ره) همواره به اقشار مستضعف و ضعیف جامعه توجه داشتند.

انتهای پیام

[ad_2]
به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا