جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

نماینده مجلس: ضروری است روند تخصیص یارانه‌ها اصلاح و تغییرات لازم انجام شود

به گزارش خبر ویژه، علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه در نطق میان دستور خود،گفت: با توجه به اینکه تورم بسیاری از خانواده های قشر متوسط جامعه را هم به یارانه های نقدی و کمک معیشتی نیازمند کرده است؛ ضروری است روند تخصیص یارانه‌ها جهت کاهش مشکلات معیشتی مردم به طور مستمر با اصلاح و تغییرات لازم صرفاً به نفع مردم و برای مردم انجام شود.

وی با تاکید بر لزوم همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه ها، افزود:با توجه به شرایط معیشتی دشوار مردم ، ضروری است با همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه ها ،ضمن رسیدگی سریع به مطالبات مربوط به یارانه ها ،درخواست های متعدد اقشار مختلف جامعه ،جهت ثبت نام یارانه جدید هم به سرعت مورد رسیدگی قرار گیرد.

نماینده مسجد سلیمان در مجلس در بخش دیگری از نطق خود خطاب به رئیس جمهور، گفت: تلاش‌های ما خادمین ملت، برای رفع محرومیت‌ها همسو با شما است، اما به جز تعداد کمی از وزرا و مدیران ،گاهی سخنان ما که مطالبات  مردم است توسط برخی وزرای شما شنیده نمی‌شود در این مورد باید شخص شما در راستای تداوم اهتمام بر خدمت خالصانه با محوریت ارتقای عملکرد و پیگیری مطالبات رسیدگی کنید مردم به شما رای قاطع دادند که مشکلاتشان شنیده شود.

ورناصری در همین راستا ادامه داد: آقای رئیسی، مردم به شما اعتماد کردند تا از فقر ،تورم ، بی عدالتی و تبعیض ها رها شوند. سراسر استان خوزستان؛ سرشار از ظرفیت، مملو از انگیزه و غیرت برای خدمت است؛ اما  گرفتاری، آلودگی و ریزگردها گویا فرصت پرداختن به سایر موضوعات را نمی‌دهد.

ادامه مطلب
عبور امارات از خط قرمز!

عضو کمیسیون انرژی مجلس در بخش پایانی نطق خود با بیان اینکه از رئیس جمهور خواهش می‌کنم با اتخاذ تدابیر لازم در داخل و خارج کشور برای معضل ریزگردها فکری کند،عنوان کرد: تحقق طرح 550 هزار هکتاری سفر مقام معظم رهبری، معضل بیکاری جوانان و بانوان،مشکلات  راه های مواصلاتی را به عنوان مهمترین مطالبات مردم استان ،مورد رسیدگی قرار دهید.

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا