جدیدترین و آخرین اخبار داغ حوادث

آتش‌سوزی یک پاساژ قدیمی در بازار تهران

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از آتش‌سوزی یک پاساژ قدیمی در محدوده بازار تهران خبر داد و گفت: در این حادثه چندین مغازه دچار آتش‌سوزی و خسارت شدند، اما تلفات جانی نداشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از آتش‌سوزی یک پاساژ قدیمی در محدوده بازار تهران خبر داد و گفت: در این حادثه چندین مغازه دچار آتش‌سوزی و خسارت شدند، اما تلفات جانی نداشت.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی یک پاساژ قدیمی در محدوده بازار تهران خبر داد و گفت: ساعت ۴:۱۸ بامداد حادثه آتش سوزی یک ساختمان در خیابان سعدی شمالی خیابان جابرزاده به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان سه دقیقه ماموران سه ایستگاه آتش‌نشانی با تجهیزات کامل و خودرو‌های پشتیبانی به محل رسیدند.

ملکی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که یک ساختمان هفت طبقه تجاری ـ انباری که کاربری اصلی آن در زمینه تولید و فروش پارچه‌های رویه کفش و مصنوعات چرمی بوده در طبقه همکف ۲ مغازه در کنار یکدیگر به وسعت ۳۰ متر دچار آتش‌سوزی شده است و آتش در همان نقطه به مغازه‌های بالاسری طبقات دوم و سوم نیز سرایت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: البته آتش به طبقات چهارم و پنجم نیز سرایت کرده که نمای ساختمان را تحت تاثیر قرار داده است و اگر حضور به موقع آتش‌نشانان نبود، شاهد خسارت جدی به این پاساژ بودیم.

به گفته وی، وجود اجناس در راه پله‌ها یکی از معضلات جدی آتش‌نشانان در زمان آتش‌سوزی این اماکن است که می‌تواند باعث کندی عملیات شود به همین منظور از مالکان پاساژ‌های تجاری درخواست داریم از وجود اجناس در مسیر‌ها و راه پله‌ها خودداری کنند.

ملکی یادآور شد: اگر این حادثه در ساعات میانی روز اتفاق افتاده بود، شاهد تلفات جانی بودیم، اما در زمان آتش سوزی فردی در ساختمان نبود؛ هم‌اکنون نیز علت آتش‌سوزی در دست بررسی کارشناسان آتش‌نشانی است.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
انتخاب
دکمه بازگشت به بالا