جدیدترین و آخرین اخبار داغ ورزشی

استوری جنجالی علی کریمی درباره آقازاده‌های خارج‌نشین+عکس

ستاره سابق پرسپولیس و تیم ملی، به خبر خارج‌نشین بودن فرزندان مسئولان واکنش نشان داده است.

علی کریمی کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی زبان تندی دارد؛ این را می‌شود به وضوح در متونی که در فضای مجازی می‌نویسد یافت. او پیش‌تر یک کانال تلگرامی داشت که دغدغه‌هایش را آنجا می‌نوشت، ولی حالا مدت زمانی طولانی است که حرف‌هایش را در اینستاگرام می‌نویسد.

دایره نقد‌هایی که علی کریمی دارد فقط مختص فوتبال یا ورزش نیست. او بعضا درباره مسائل اجتماعی و سیاسی و گا‌ها درباره مسائل مذهبی هم نظریاتی دارد. مجموعه نقد‌هایی که او دارد برایش دردسر‌هایی به وجود آورده، مثل همان داستان انتقادش از نذری‌های میلیاردی.

با این حال، بیشتر متونی که علی کریمی نوشته به دل مخاطبانش نشسته و آن‌ها از این بازیکن قدیمی به شدت حمایت می‌کنند. بسیاری هم علی کریمی را در تیم مردم می‌دانند و می‌گویند دلیل محبوب بودنش همین موضوع است.

این موارد بهانه کوتاهی شد تا جدیدترین استوری جنجالی او مورد بررسی قرار بگیرد. علی کریمی این بار به سراغ آقازاده‌های خارج‌نشین رفته و کنایه‌های تندی به آن‌ها و البته پدرومادر آن‌ها زده که غالبا در زمره مسئولان محسوب می‌شوند.

در حالی که طی روز‌های اخیر بحث اقامت فرزندان مسئولان در خارج از کشور به خصوص فرزند انسیه خزعلی، معاون امور زنان دولت رئیسی خبرساز شده، علی کریمی، صحبت‌های دبیر ستاد امر به معروف که گفته بیش از ۴ هزارنفر از فرزندان مسئولین خارج از کشور هستند را برجسته کرده و کنایه‌هایش را در دو بخش نوشته است.

به گزارش فرارو، او ابتدا نوشته: «همه هم مخالف آمریکا و غرب». این بخش از صحبت‌های علی کریمی می‌تواند متوجه دو طرف، هم ۴ هزار آقازاده باشد و هم والدینشان. با این حال، بخش دوم کنایه‌های علی کریمی حسابی جنجالی است.

ادامه مطلب
پنجره نقل‌وانتقالات پرسپولیس باز شد

او نوشته: «پدر و مادر‌های این افراد چه بلایی سر این کشور آوردند که فرزندانشان حاضر نیستند در ایران زندگی کنند؟»

کنایه جنجالی و تند علی کریمی به آقازاده‌های خارج‌نشین(عکس)

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
اقتصادنیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا