جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

اعلام آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس / جزئیات

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از اعلام جزییات آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس به منظور ایجاد اشتغال زایی و تکمیل نیروهای مورد نیاز در واحدهای مختلف عملیاتی خبر داد.

علیرضا جعفرپور، بیان کرد: این شرکت به منظور ایجاد اشتغال زایی و تکمیل نیرو های مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی نسبت به استخدام نیرو در قالب آزمون استخدامی کرده است.

وی ادامه داد: داوطلبانی که در مدت زمان اعلام شده اقدام به نام نویسی کرده بودند از عصر روز دوشنبه مورخه ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنند.

جعفرپور تصریح کرد: متقاضیان توجه داشته باشند که برای شرکت در آزمون باید حتماً کارت ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

وی اضافه کرد: آزمون برای داوطلبان مقطع دیپلم روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ ساعت ۸:۰۰ صبح و همچنین برای داوطلبان مقطع کارشناسی ظهر جمعه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می‌شود لذا داوطلبان در زمان اعلامی در جلسه آزمون حضور یابند.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس تعداد کل ثبت‌نام کنندگان را ۹۱۶۲ نفر برشمرد که از این تعداد داوطلبان در مقطع دیپلم ۳۲۱۲ نفر و تعداد شرکت‌کنندگان در مقطع کارشناسی نیز ۵۹۵۰ نفر هستند.

حوزه  امتحانی آزمون جذب نیروی انسانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج شده است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
اطلاعیه‌ سازمان سنجش درباره‌ داوطلبان سهمیه‌ای آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۴۰۱
منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  70  =  75

دکمه بازگشت به بالا