جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

ایجاد شکاف جدید در آزادراه تهران شمال شایعه است

مدیرعامل آزادراه تهران شمال گفت: هیچ شکاف جدیدی در آزادراه تهران شمال ایجاد نشده و بلوک در مجاورت پل آزادراه، از ۱۴ سال پیش وجود داشته است. وی گفت: تمامی شایعات مربوط به ایجاد شکاف جدید در مسیر قطعه یک آزادراه تهران شمال را رد می‌کنم و تصویر مربوط به یک بلوک سنگی در مجاورت پل شماره ۸ این آزادراه که در فضای مجازی منتشر شده، بلوکی را نشان می‌دهد که پیش از احداث آزادراه وجود داشته است.

مدیرعامل آزادراه تهران شمال گفت: هیچ شکاف جدیدی در آزادراه تهران شمال ایجاد نشده و بلوک در مجاورت پل آزادراه، از ۱۴ سال پیش وجود داشته است.

آقای سعید شهسواری گفت: تمامی شایعات مربوط به ایجاد شکاف جدید در مسیر قطعه یک آزادراه تهران شمال را رد می‌کنم و تصویر مربوط به یک بلوک سنگی در مجاورت پل شماره ۸ این آزادراه که در فضای مجازی منتشر شده، بلوکی را نشان می‌دهد که پیش از احداث آزادراه وجود داشته است.

به گفته مدیرعامل آزادراه تهران شمال، اقدامات کارشناسی شده برای احداث آزادراه از پیش انجام شده و هیچ خطری مبنی بر فروریختن این بلوک سنگی وجود ندارد.

او می‌گوید: سیستم‌های مرسوم رفتارسنجی در خصوص جابجایی‌های بلوک سنگی؛ صورت گرفته و نتایج حاکی از آن بوده که پس از گذشت حدود ۱۴ سال، وضعیت آن تغییر معناداری نداشته؛ هم اکنون آزادراه تهران شمال باز است و تردد در آن، بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

قطعه یک آزادراه تهران شمال در اسفند ۹۸ به بهره‌برداری رسید و یک باند از قطعه دوم آن هم طبق اعلام شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل ونقل، تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
انتخاب
دکمه بازگشت به بالا