جدیدترین و آخرین اخبار داغ ورزشی

تاریخ شروع لیگ برتر جابجا میشود؟

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال می‌گوید زمان شروع رقابت‌های لیگ برتر تغییر نخواهد کرد.

سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال پس از قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ «وقتی بیش از دو تیم هر شهر میزبان هستند و ضعف ورزشگاه و زیرساخت داریم، ناچار هستیم که امکانات تقسیم و به شهرهای متناظر برویم و بهترین شرایط میزبانی را فراهم کنیم و در یک روز، دو بازی مهم در یک شهر کوچک نداشته باشیم.»

او درباره امکانات ورزشگاه‌های رقابت‌های لیگ برتر گفت: «ما اجبارهای لازم را نسبت به ورزشگاه‌ها آغاز کردیم. در حال حاضر ورزشگاه‌های کرمان، اراک، تبریز، مازندران و انزلی را اجبار کردیم که به سمت استاندار شدن بروند. ممکن است همه استانداردها رعایت نشود اما ما این خواسته را داریم که ورزشگاه‌ها را به بهترین شرایط برسانیم.»

مهدی درباره همکاری‌های لازم با تیم ملی فوتبال ایران جهت حضور در رقابت‌های جام جهانی گفت: «ما برنامه تیم ملی را از سرمربی این تیم دریافت کردیم و زمان لازم را در نظر گرفتیم. تا این لحظه‌ درخواست دیگری به ما ندادند. امیدوارم بر اساس همان درخواست‌ها و همان دستورالعمل‌ها، ما برنامه‌ریزی خود را جلو ببریم. مقداری سخت است که نیم فصل را تمام کنیم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم بدون بازی معوقه و با بهترین بهره‌وری، نیم فصل را تمام کنیم و به جام جهانی برویم.»

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در پاسخ به این سوال که ممکن است تاریخ شروع لیگ برتر جابجا شود؟ گفت: «از طرف سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال چنین چیزی وجود ندارد. ۲۱ مرداد زمان شروع مسابقات است و به خاطر عاشورای حسینی، نمی‌توانستیم لیگ را زودتر برگزار کنیم و امیدوارم بتوانیم در تاریخ مد نظر، مسابقات را برگزار کنیم و اگر در همان تاریخ بتوانیم مسابقات را شروع کنیم، خیلی سخت می‌توانیم نیم فصل را تمام کنیم.»

ادامه مطلب
بلایی که به خیر گذشت!

او افزود: «ما جلسه هم‌اندیشی با باشگاه‌ها را ۱۵ روز پیش برگزار کردیم و نمایندگان باشگاه‌ها آمدند و نظراتشان را منتقل کردند و سعی کردیم این نظرات را در کار خود اعمال کنیم. بیشترین دغدغه باشگاه‌ها، بحث زمان اضافی‌ای که تیم ملی علاوه بر فیفادی می‌خواست که باشگاه‌ها می‌گفتند لژیونرها با توجه به این زمان، نمی‌توانند به اردو اضافه شوند اما بحث بر این بود که بازیکنان ایرانی به اردو ملحق شوند.»

مهدی در پاسخ به این سوال که همه ورزشگاه‌ها می‌توانند از تمام ظرفیت‌های تماشاگران استفاده کنند؟ گفت: «همچنان دستورالعمل، پر شدن ۳۰ درصد از استادیوم است و دستورالعمل جدیدی از طرف وزارت بهداشت به ما ابلاغ نشده است و ما قبل از لیگ بازهم استعلام‌های لازم را می‌گیریم و امیدوارم برای شروع لیگ هم از همان ظرفیت ۳۰ درصدی بهره‌مند شویم.»

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
خبرانلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا