جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

توزیع هوشمند برنج تا شب عید

با توجه به عدم کمبود برنج و ذخایر ۳۰۰ هزارتنی برنج ایرانی در مازندران و گیلان، عرضه گسترده برنج ایرانی از هفته آینده توسط اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای آغاز می شود.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی از توزیع ۲۰۰ هزار تن انواع برنج خارجی با نرخ مصوب در بازار خبر داد.

علیرضا رضا زاده گفت: در قرارگاه امنیت غذایی مقرر شد ۲۰۰ هزار تن برنج تایلندی، پاکستانی و هندی با نرخ مصوب تا شب عید در بازار توزیع شود.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به عدم کمبود برنج و ذخایر ۳۰۰ هزارتنی برنج ایرانی در مازندران و گیلان، عرضه گسترده برنج ایرانی از هفته آینده توسط اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای آغاز می شود.

در جلسه فوق العاده قرار گاه امنیت غذایی مقرر شد توزیع هوشمند برنج تایلندی، هندی و پاکستانی درب منازل با تخفیف ویژه انجام شود.

واردات ۱۰۰ هزار تن سیب‌زمینی
در این نشست مقرر شد ۱۰۰ هزار تن سیب‌زمینی از مزارع گواهی شده خارج از کشور تحت نظارت سازمان حفظ نباتات برای مصارف صنعتی، خوراکی و بذری وارد کشور شود.

به گفته رضازاده، از شنبه هفته آتی سیب‌زمینی با قیمت ۱۰ هزار تومان در سطح میادین تره‌بار عرضه می‌شود و مقرر شده سامانه بازارگام توزیع هوشمند سیب‌زمینی با قیمت ۹ هزار و ۸۰۰ تومان برای تحویل درب منازل را از امروز آغاز کند.

همچنین نظارت سازمان تعزیرات حکومتی بر بازار و برخورد جدی با گرانفروشی و احتکار برنج از دیگر مصوبات کارگروه قرارگاه امنیت غذایی است.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
سهم بورس از تأمین مالی کشوربه 50 درصد رسید/ چشم‌انداز بورس در سال جاری مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا