جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

جاده کندوان بازگشایی شد

محور چالوس - کرج محدوده کندوان که از روز گذشته به علت عملیات لق گیری به منظور حفظ جان مسافران نوروزی بسته شده بود، دقایق پیش به روی مسافران نوروزی باز شد.

این محور پرتردد و کوهستانی در هفته گذشته به علت ناپایداری خاک در ارتفاعات و حرکت سنگ ها از بالادست در هشت نقطه خسارات جانی و مالی برای عابران سواره رو به همراه داشت.

متاسفانه بر اثر سقوط سنگ به روی ۲ خودرو سواری در روز های سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته دست کم ۲ تن از سرنشینان این خودروها فوت کردند و پنج تن دیگر هم مصدوم شدند.

به منظور پیشگیری از تلفات بیشتر و حفظ جان و مال مسافران نوروزی با هماهنگی پلیس راه و راهداری استان مازندران و البرز این مسیر از روز گذشته حوالی ساعت هفت صبح مسدود و پس از انجام بخشی از عملیات لق گیری حوالی ساعت ۱۷ دیروز دوباره به روی خودرو ها باز شد.

امروز هم این مسیر ارتباطی حوالی ساعت هفت صبح به روی خودرو ها بسته شد و هم اکنون بنا به گفته رئیس پلیس راه کندوان این مسیر باز شده است.

سرگرد محمد احمدی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در هشت نقطه این محور از جمله هفت برادران، هریجان، سیاه بیشه، ولی آباد، خاکک و کف هزارچم با همراهی نیروهای راهداری عملیات لق گیری انجام گرفت.

وی اظهار کرد؛ هم اینک این محور دوطرفه شد و تردد خودروها برقرار است امیدوارم از این پس شاهد چنین حوادث ناگوار در این مسیر ارتباطی نباشیم.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
جاده چالوس یکطرفه شد
منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا