جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

جاده کندوان یک‌طرفه شد

سرگردمحمد احمدی گفت: مسیر کندوان حوالی ساعت هشت امروز از سمت مرزن آباد به کرج برای تخلیه بار سنگین ترافیکی در استان البرز و محدوده کندوان بسته شد.

فرمانده پلیس راه کندوان گفت : به علت حجم‌ بالای ترافیک و کُندی تردد خودروها در محور پرتردد کندوان از جنوب به شمال این محور از شهر مرزآباد به کرج بسته و یک طرفه شد.

سرگردمحمد احمدی افزود : در زمان حاضر این مسیر حوالی ساعت هشت امروز از سمت مرزن آباد به کرج برای تخلیه بار سنگین ترافیکی در استان البرز و محدوده کندوان بسته شد.

وی اظهار کرد: در زمان حاضر در نقاطی از این مسیر ارتباطی از جمله خروجی تونل کندوان، خروجی قطعه ۲ آزاد راه محدوده پل زنگوله، سیاه بیشه، کف هزار چم و مرزن آباد ترافیک زنجیره ای پرحجم گزارش شده است.

فرمانده پلیس راه کندوان خاطرنشان کرد: از زمان اجرای طرح سفرهای نوروزی و استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران از این محور کوهستانی حوادث طبیعی و غیر طبیعی در این محور گزارش نشده است.

برابر آمار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از زمان اجرای طرح سفرهای نوروزی ۲۵ اسفند ماه تاکنون بیش از پنج میلیون مسافر و گردشگر از سه مسیر اصلی ارتباطی هراز، کندوان و فیروز کوه وارد مازندران شده اند.

محور کرج – چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که نیمی از این مسیر در محدوده چالوس که به کندوان شهرت دارد قرار دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
دنیای اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا