جدیدترین و آخرین اخبار داغ سلامتجدیدترین و آخرین اخبار داغ دانش و فناوری

راه حلی تازه برای بهبود مشکل خواب

شرکت ال جی به تازگی راه حلی تازه برای مشکل خواب ارائه کرده است. این محصول جدید که «Breeze» نام دارد و توسط شرکت اسلیپ‌ویو «SleepWave» توسعه یافته، شامل یک هدفون بی‌سیم و یک برنامه همراه است. هدفون این محصول برای استفاده هنگام خواب طراحی شده و از فناوری تشخیص و ردیابی امواج مغزی استفاده می‌کند و برای هر کاربر، صدا‌های به خصوصی را در هنگام خواب پخش می‌کند که به طور خاص برای امواج مغزی او طراحی شده است. این وسیله به کاربر کمک می‌کند که راحتتر به خواب برود و همین‌طور خواب باکیفیت‌تری را تجربه کند.

شرکت ال. جی، محصولی جدید برای بهبود و مراقبت از خواب به نام «بریز» (Breeze) معرفی کرده است.

به گزارش گیزمو چاینا، شرکت ال جی به تازگی راه حلی تازه برای مشکل خواب ارائه کرده است. این محصول جدید که «Breeze» نام دارد و توسط شرکت اسلیپ‌ویو «SleepWave» توسعه یافته، شامل یک هدفون بی‌سیم و یک برنامه همراه است.

هدفون این محصول برای استفاده هنگام خواب طراحی شده و از فناوری تشخیص و ردیابی امواج مغزی استفاده می‌کند و برای هر کاربر، صداهای به خصوصی را در هنگام خواب پخش می‌کند که به طور خاص برای امواج مغزی او طراحی شده است. این وسیله به کاربر کمک می‌کند که راحتتر به خواب برود و همین‌طور خواب باکیفیت‌تری را تجربه کند. این هدفون همچنین دارای طراحی ارگونومیک است تا راحتتر در گوش قرار بگیرد و تکنولوژی نانو UV به کار رفته در آن، به تمیز ماندنش کمک می‌کند.

شرکت ال. جی

«Breeze» محصول جدید ال جی برای افزایش کیفیت خواب طراحی شده است

علاوه بر طیف وسیعی از صداهای ساختگی این ابزار، از جمله صداهای تنظیم شده با امواج مغزی، لالایی‌ها و صداهای طبیعت، این محصول ال جی همچنین می‌تواند با موسیقی یا ویدیوهای یوتوب (YouTube) هماهنگ شود. برنامه همراه، داده‌های خواب کاربر را تجزیه و تحلیل می‌کند و توصیه‌های شخصی مراقبت از خواب، از جمله بهبود روال خواب و برنامه‌های خواب مناسب ارائه می‌دهد. همچنین می‌تواند گام‌های روزانه کاربر را ردیابی کند و زمان‌های خواب و بیداری، وضعیت‌های خوابیدن و از این پهلو به آن پهلو شدن در رختخواب را ثبت کند.

با نظارت مداوم و بی‌وقفه امواج مغزی، «Breeze» قادر است مرحله هیپنوتیزم (وضعیت هوشیاری کمی قبل از به خواب رفتن) و مرحله خواب REM (حرکت سریع چشم) و همچنین خواب سبک و مراحل خواب عمیق را به دقت مشخص کند. این قابلیت به این ابزار کمک می‌کند تا بر اساس الگوهای خواب هر شخص و نیازهای خاص او، برنامه مناسبتر ارائه کند.

به طور کلی، هدف «Breeze» با ارزیابی و کنترل بی‌وقفه شرایط خواب، این است که با استفاده از ترکیبی از صداهای تنظیم‌شده با امواج مغزی و توصیه‌های شخصی‌شده مراقبت از خواب، به کاربران کمک کند راحت‌تر بخوابند و سرحال‌تر از خواب بیدار شوند.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
انتخاب
دکمه بازگشت به بالا