جدیدترین و داغ ترین اخبار سیاسی

روایتی از آشنا درباره علت عدم حضور “روحانی” در جلسه ویژه رهبر انقلاب

مشاور رئیس جمهور علت عدم حضور حجت‌الاسلام روحانی در جلسه ویژه رهبر انقلاب را تشریح کرد.

حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری و رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار دولت خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به علت عدم حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه ویژه روز گذشته برخی مسئولان با رهبر معظم انقلاب، گفت:به دلیل

اینکه معاون اول، جانشین رئیس‌جمهور در ستاد بحران است و این جلسه در سطح معاون اول بود، آقای جهانگیری در جلسه حضور پیدا کرد و گزارشی را از اقدامات انجام شده درباره سیل‌های اخیر به رهبر انقلاب ارائه کرد.

وی با بیان اینکه معاون اول رئیس‌جمهور با حضور میدانی در استان‌های درگیر سیل، عهده‌دار هماهنگی بین‌دستگاه‌ها است، ادامه داد: معاون اول گزارشاتی را تاکنون به رهبر انقلاب و رئیس‌جمهور ارائه کرده است.

مشاور رئیس‌جمهور تصریح کرد:رئیس‌جمهور نیز به دقت بر نحوه اجرا و مدیریت بحران نظارت و پیگیری داشته و در اینباره با تمامی مسئولان ذی‌ربط اعم از استانداران استان‌های درگیر سیل و استان‌های معین و وزرای که درگیر این موضوع هستند تماس داشته و دستورات لازم در خصوص تدابیر ضروری را صادر کرده‌ است.

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری اظهار داشت:شایعاتی که درباره عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه با رهبر انقلاب در فضای مجازی منتشر شده نیز واقعیت ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به این مقاله امتیاز دهید
دکمه بازگشت به بالا