جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

زمان فروش بلیت پروازهای اربعین اعلام شد

فروش بلیت پروازهای اربعین حسینی برای بازه زمانی ۱۵ تا ۳۱ شهریور با قیمت ۶ میلیون تومانی از ۱۲ شهریور ماه آغاز می‌شود

فروش بلیت پروازهای اربعین حسینی برای بازه زمانی ۱۵ تا ۳۱ شهریور با قیمت ۶ میلیون تومانی از ۱۲ شهریور ماه آغاز می‌شود.

میراکبر رضوی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری دیروز با اشاره به تشکیل دومین نشست هماهنگی پروازهای اربعین حسینی و اعلام این‌که پروازهای مذکور از 20 تا 31 شهریور انجام می شود، اظهار کرد: قیمت بلیت پروازهای اربعین 6 میلیون تومان است.

وی افزود:‌ از ایرلاین‌ها خواسته شد برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی با توجه به همزمانی با پایان تعطیلات تابستان نسبت به برنامه ریزی برای پروازهای اربعین از هم اکنون اقدامات لازم به عمل آید.

وی تصریح کرد: همچنین در این جلسه بر ایجاد هواپیمای پشتیبان، پاسخگویی به موقع به مسافران و معرفی یک نفر نماینده تام‌الاختیار در فرودگاههای نجف و بغداد تاکید شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان “از ایرلاین‌ها خواسته شد بلیت پروازها به صورت پلکانی فروخته شود که با این اقدام از تمام شدن بلیت ها در روزهای ابتدایی جلوگیری می‌شود” اضافه کرد: برای پروازهای اربعین دریافت گواهی تست PCR یا تزریق دو دوز واکسن کرونا ضروری است.

پیگیری‌های تسنیم حاکی از آن است که با ابلاغ سازمان هواپیمایی به ایرلاین‌ها زمان فروش بلیت پروازهای اربعین مشخص شده است. بر این اساس قرار است فروش بلیت پروازهای مذکور از 12 شهریور آغاز شود.

میراکبر رضوی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نیز در این‌باره به تسنیم گفت: پیش این قرار بود فروش بلیت پروازهای اربعین برای بازه زمانی 20 تا 31 شهریور انجام شود که با دستور وزیر راه و شهرسازی این بازه زمانی 5 روز بیشتر شده و برای تاریخ 15 تا 31 شهریور فروش بلیت انجام می‌شود.

ادامه مطلب
تشریح وضعیت رزرو طرح ترافیک در هفته جاری

وی با تایید فروش بلیت پروازهای اربعین از 12 شهریور، افزود: فروش بلیت از ساعت 8 صبح روز 12 شهریور (شنبه هفته آینده) آغاز خواهد شد.

به گزارش تسنیم، طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی امسال حدود 5 میلیون زائر اربعین از ایران عازم عراق می‌شوند که از این تعداد قرار است حدود 60 هزار نفر از طریق ناوگان هوایی، 300 هزار نفر از طریق ناوگان ریلی (تا خرمشهر و شلمچه) و حدود 4.5 میلیون‌ نفر از طریق حمل‌ونقل جاده‌های در این سفر معنوی جابه‌جا شوند.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا