جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

قیمت‌های نجومی بلیت‌های هواپیمایی / مردم بلیط چارتری نخرند

رستم قاسمی گفت: هرگز اجازه نخواهیم داد که بلیط های هواپیما برای اربعین گران شود. از مردم درخواست کرده ایم بلیت چارتری خریداری نکنند و به آژانس ها هم ابلاغ کرده ایم حق فروش بلیت چارتری را ندارند.

«رستم قاسمی» وزیر راه و شهرسازی در رابطه با گلایه مردم از قیمت‌های نجومی بلیت‌های هواپیمایی گفت: وزارت راه و شهرسازی در سازمان هواپیمایی کشور سایتی را راه اندازی کرده که تمامی ایرلاین ها موظف هستند بر اساس این سایتِ تعریف شده ، قیمت ها را وارد کنند.

ایرلاین های متخلف به تعزیرات معرفی شدند

وی در ادامه در رابطه با برخورد با ایرلاین های متخلف گفت: هفته گذشته دو ایرلاین به تعزیرات معرفی شد و به چند ایرلاین اجازه پرواز داده نشد.

 

مردم بلیط چارتری نخرند

وزیر راه و شهرسازی در رابطه با قیمت بلیت های هواپیمایی برای اربعین خاطرنشان کرد: هرگز اجازه نخواهیم داد که بلیت های هواپیما برای اربعین گران شود. از مردم درخواست کرده ایم بلیت چارتری خریداری نکنند و به آژانس ها هم ابلاغ کرده ایم حق فروش بلیت چارتری را ندارند.

 

با یک ایرلاین ۶۰ هزار نفر را به حج اعزام کردیم

رستم قاسمی در همین راستا عنوان کرد: ما با یک ایرلاین ۶۰ هزار نفر را به حج اعزام کردیم و حتما می توانیم که ۶۰-۷۰ هزار نفر را به اربعین بفرستیم .

وی در پایان افزود: این موضوع برای ما یک خط قرمز است ، اگر خودم در فرودگاه مستقر شوم اجازه نخواهم داد قیمت بلیت ها افزایش پیدا کند.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
کدام خودرورها در بورس کالا عرضه خواهند شد؟
منبع
خبر انلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا