جدیدترین و آخرین اخبار داغ اقتصادی

قیمت انواع ارز دیجیتال دربازار سه‌شنبه اول شهریور

بیت‌کوین طی پنج روز اخیر در محدوده ۲۱ تا ۲۱ هزار و ۵۰۰ دلار رفت‌وبرگشت‌های محدودی داشته. ظرف ۲۴ ساعت گذشته همین رفتار را از رهبر بازار ارز دیجیتال شاهد بودیم و در این مدت قیمت اتریوم رشد ناچیز یک درصدی را به‌ثبت رسانده است

بیت‌کوین برای پنجمین روز متوالی به درجازدن روی پله‌های ابتدایی کانال ۲۱ هزار دلار ادامه داد. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز سه‌شنبه اول شهریور درحالی با افت نیم‌درصدی نسبت به روز گذشته ۲۱ هزار و ۳۰۰ دلار بود که از جمعه اخیر شاهد رفت‌و‌برگشت‌های محدود رهبر بازار ارز دیجیتال در این حوالی هستیم. همزمان با این اتفاق اتریوم نزدیک مرز هزار و ۶۰۰ دلار آرام گرفته و ارزش آن نسبت به دیروز یک درصد بیشتر شده و بازدهی روزانه کاردانو، دوج‌کوین، شیبا و ترون صفر بوده است.

قیمت بیت‌کوین؛ ۲۱ هزار و ۳۰۰ دلار

قیمت بیت‌کوین صبح امروز سه‌شنبه اول شهریور ۲۱ هزار و ۳۰۰ دلار به‌ثبت رسید. این رقم افت ۱۵۰ دلاری قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت اخیر را نشان می‌داد. صبح دیروز هر واحد بیت‌کوین ۲۱ هزار و ۴۵۰ دلار ارزش داشت و طی این مدت شاهد افت نیم‌درصدی نرخ این ارز دیجیتال بودیم. در این مدت بیشترین قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین ۲۱ هزار و ۴۷۰ دلار به‌ثبت رسیده و کف آن تا ۲۰ هزار و ۹۷۵ دلار پایین آمده است. درقیاس با هفته قبل، اما قیمت ببیت‌کوین حدود ۱۱ درصد ریزش داشته. سه‌شنبه هفته قبل بیت‌کوین ۲۴ هزار و ۱۱۵ دلار ارزش داشت. حالا قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین حدود ۶۹ درصد از بیشترین ارزش تاریخی این ارز دیجیتال یعنی محدوده ۶۸ هزار دلار فاصله دارد. همچنین حجم ۴۰۷ میلیارد دلاری معاملات بیت‌کوین معادل تسلط ۳۸ درصدی آن به کل بازار محسوب می‌شود.

قیمت اتریوم؛ هزار و ۶۲۰ دلار

قیمت اتریوم امروز امروز سه‌شنبه اول شهریور با رشد یک درصدی به هزار و ۶۲۰ دلار رسید. هر واحد اتریوم دیروز هزار و ۶۲۰ دلار ارزش داشت و طی این مدت بیشترین و کمترین ارزش لحظه‌ای این ارز دیجیتال به‌ترتیب هزار و ۶۳۰ دلار و هزار و ۵۳۵ به‌ثبت رسیده و شاهد رفت‌وبرگشت‌های محدود این ارز دیجیتال بودیم. با این جال اگر به هفته قبل برگردیم، متوجه ریزش ۱۵ درصدی قیمت اتریوم می‌شویم. قیمت اتریوم سه‌شنبه هفته قبل حوالی محدوده هزار و ۹۰۰ دلار قرار داشت. حالا اتریوم با بیشترین قیمت تاریخی خود که آبان پارسال چهار هزار و ۸۵۱ دلار به‌ثبت رسید، ۶۶ درصد فاصله دارد و با در اختیار داشتن ۱۸.۵ درصد از سهم کل بازار ارز دیجیتال، دومین توکن مهم دنیا بعد از بیت‌کوین است.

ادامه مطلب
قیمت بیت‌کوین افزایش یافت

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت کاردانو، دوج‌کوین، شیبا و ترون در شبانه‌روز گذشته تغییری نداشته است. قیمت کاردانو صبح امروز درحالی ۰.۴۵۷ دلار بود که این ارز دیجیتال دیروز با همین رقم معامله می‌شد. البته کاردانو که با نماد اختصاری ADA و سهم ۱.۵ درصدی از کل بازار، هشتمین توکن مهم دنیا به‌شمار می‌رود، نسبت به هفته قبل بازدهی منفی ۱۷ درصدی را تجربه می‌کند. قیمت دوج‌کوین صبح امروز بدون تغییر نسبت به دیروز ۰.۰۶۸ دلار به‌ثبت رسید. قیمت این یکی که از نظر تسلط به بازار در جایگاه دهم انواع ارز دیجیتال قرار گرفته، نسبت به هفته قبل ۱۴ درصد ریخته است. قیمت شیبا طی شبانه‌روز گذشته روی رقم ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار باقی مانده و، چون سه‌شنبه هفته قبل این ۰.۰۰۰۰۱۶ بود، شاهد ثبت بازدهی هفتگی منفی ۱۷ درصدی آن هستیم. قیمت ترون نیز امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۰.۰۶۵ دلار به‌ثبت رسید.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال هفته قبل دیروز امروز
بیت‌کوین ۲۴ هزار و ۱۱۵ دلار ۲۱ هزار و ۴۵۰ دلار ۲۱ هزار و ۳۰۰ دلار
اتریوم هزار و ۸۹۰ دلار هزار و ۶۰۰ دلار هزار و ۶۲۰ دلار
کاردانو ۰.۵۵۵ دلار ۰.۴۵۷ دلار ۰.۴۵۷ دلار
دوج‌کوین ۰.۰۷۹ دلار ۰.۰۶۸ دلار ۰.۰۶۸ دلار
شیبا ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار
ترون ۰.۰۶۸ دلار ۰.۰۶۵ دلار ۰.۰۶۵ دلار
به این مقاله امتیاز دهید
منبع
فرارو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا