جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

نتایج آزمون دکتری اعلام شد

کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری "Ph.D" (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری “Ph.D” (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری “Ph.D” (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ می‌توانند با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه و سال تولد به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی داشته باشند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون نیز امروز از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته و علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه دانشگاه مذکور به آدرس www.azmoon.org مراجعه و براساس اطلاعیه‌های مربوط که در درگاه آن دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، اقدام کنند.

داوطلبان علاقه‌مند به انتخاب هر یک از کد رشته‌های امتحانی مربوط به دانشگاه‌های امام صادق (ع)، جامع امام حسین (ع) و علوم انتظامی امین که فقط مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های غیرروزانه شده‌اند، در صورت تمایل و دارابودن شرایط لازم مطابق توضیحات انتهای دفترچه می‌توانند کد رشته محل‌های مربوط به دوره‌های روزانه فقط دانشگاه های ذی ربط را نیز انتخاب کنند و در سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی منحصراً مجاز به انتخاب رشته از دوره‌های مجاز و براساس رشته امتحانی خود هستند.

آزمون مقطع دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۱، صبح روز جمعه مورخ ششم اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار شد و بیش از ۱۸۶ هزار داوطلب در ۹۶ شهر ، ۱۸۹ حوزه اصلی و ۵۹۷ حوزه فرعی، با به کارگیری ۵ هزار و ۹۰۵ سالن و کلاس بزرگ با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به این مقاله امتیاز دهید
ادامه مطلب
آمار کرونا امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۱
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :

دکمه بازگشت به بالا