جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

نحوه برگزاری کلاس ها و امتحانات در برخی دانشگاه‌های تهران

پس از اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران مبنی بر برگزاری غیرحضوری کلاس‌های درسی تمام دانشگاه‌های این استان به جز دماوند و فیروزکوه در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۱ و ۱۲ دی ماه به دلیل آلودگی هوا، برخی دانشگاه‌های تهران نحوه برگزاری کلاس ها و امتحانات دو روز آینده را اعلام کردند.

پس از اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران مبنی بر برگزاری غیرحضوری کلاس‌های درسی تمام دانشگاه‌های این استان به جز دماوند و فیروزکوه در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۱ و ۱۲ دی ماه به دلیل آلودگی هوا، برخی دانشگاه‌های تهران نحوه برگزاری کلاس ها و امتحانات دو روز آینده را اعلام کردند.

در این راستا معاونت‌های آموزشی برخی از دانشگاه‌ها در ارتباط با نحوه برگزاری امتحانات مرکز آموزشی خود اطلاع رسانی کردند.

دانشگاه صنعتی شریف

معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که امتحانات دورس عملی مانند کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و تربیت‌بدنی طبق برنامه‌ریزی انجام شده، برگزار می‌شود.

بر این اساس، امتحانات این واحدهای درسی در همان ساعت و تاریخ از پیش اعلام شده، برگزار می‌شود.

نحوه برگزاری امتحانات دیگر دروس نیز از سوی اساتید به دانشجویان اعلام می‌شود.

همچنین بنابر اعلام دانشگاه صنعتی شریف، تمام کلاس‌های درسی در دو روز آینده به صورت “مجازی” خواهد بود.

دانشگاه علم و صنعت

بنابر تصمیم مسئولان دانشگاه علم و صنعت، تمام امتحانات واحدهای درسی طبق برنامه‌ریزی از قبل انجام شده به صورت “حضوری” برگزار می‌شود.

بر این اساس، دانشجویانی که در روزهای یازدهم و دوازدهم دی ماه امتحان دارند، باید در این مرکز آموزشی حضور داشته باشند.

کلاس‌های دانشگاه علم و صنعت ایران طی دو روز آتی به صورت “غیرحضوری” برگزار می‌شود.

دانشگاه علوم‌پزشکی تهران

بر اساس اعلام مسئولان این مرکز آموزشی، امتحانات درسی دروس «پاتولوژی و فارماکولوژی»، «نورو و روان»، «اپیدمیولوژی» و «ادبیات» طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در دو روز آینده یعنی روزهای یازدهم و دوازدهم دی ماه برگزار می‌شوند. نحوه برگزاری امتحانات این دروس به صورت غیرحضوری است.

ادامه مطلب
آمار کرونا امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۲

بنابر اعلام کانال تلگرامی شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با توجه به فشردگی برنامه کاری دایره امتحانات، امکان تغییر در روز و ساعت برگزاری امتحانات وجود دارد. هرگونه تغییر در امتحانات به دانشجویان اطلاع‌رسانی می‌شود.

کلاس‌های درسی این دانشگاه نیز به صورت “غیرحضوری” برگزار می‌شود.

دانشگاه تهران

بر اساس اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه تهران، تمام کلاس‌های این مرکز آموزشی در تمام مقاطع مختلف تحصیلی در روزهای یازدهم و دوازدهم دی ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

این مرکز آموزشی درباره برگزای امتحانات توضیحی ارائه نداده است.

دانشگاه آزاد

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد، با توجه به شرایط پایداری هوا و همچنین مصوبه کارگروه اضطرار هوا استانداری تهران(به جز فیروزکوه و دماوند) تمامی کلاس‌های آموزشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران در روزهای یکشنبه، دوشنبه ۱۱ و ۱۲ دی‌ماه به صورت غیرحضوری و مجازی است.

دانشگاه آزاد درباره چگونگی برگزاری امتحانات دانشجویان واحدهای آموزشی این دانشگاه، توضیحی ارائه نداده است‌.

دانشگاه تربیت‌مدرس

با اعلام دانشگاه تربیت‌مدرس، تمام کلاس‌های این دانشگاه در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۱ و ۱۲ دی ماه به صورت “غیرحضوری” برگزار می‌شود.

دانشگاه تربیت مدرس همچنین اعلام کرده است که کلیه دروس در سامانه el.modares.ac.ir موجود است.
برای دانشجویان ورود به سامانه مجازی دانشگاه از طریق نام کاربری : شماره دانشجویی و رمز ورود : کدملی امکان پذیر است و برای اساتید نیز نام کاربری: شماره استاد در سامانه گلستان و رمز ورود : کدملی تعیین شده است.

این مرکز آموزشی نیز درباره نحوه برگزاری امتحانات توضیحی ارائه نداده است.

دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی

کلاس‌های درسی دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی با توجه به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران مبنی بر وضعیت نامناسب هوا در استان تهران به صورت “غیرحضوری” برگزار می‌شود.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
انتخاب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا