جدیدترین و آخرین اخبار داغ اجتماعی

هشدار پلیس تهران به مردم / پلیس راهور تهران بزرگ در آماده‌باش کامل است

سرهنگ موسوی‌پور جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس از ساعت ۶:۳۰ صبح در آماده‌باش کامل است و از قبل برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های لازم انجام شده بود، گفت: از ساعت ۱۰:۳۰ به بعد ریزش برف در نوار شمالی تقریبا به اتمام رسیده و در حال حاضر در مناطقی از جنوب، مرکزی، شرقی، جنوب غربی و جنوب شرقی از جمله آزادگان شاهد ریزش شدید برف هستیم.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بارش برف در پایتخت، وضعیت تردد در بزرگراه‌ها را تشریح کرد.

سرهنگ موسوی‌پور درباره وضعیت ترافیکی تهران اظهار کرد: از حدود ساعت ۸:۳۰ صبح ریزش برف در نوار شمالی تهران، از بخش غرب منطقه ۵، ۲ و ۱ و در ادامه بخشی از منطقه شمالی و منطقه ۴ شروع شد، البته در بخش شمالی و غربی تا ساعت ۱۰:۳۰ صبح برف شدت بیشتری داشت.

وی با بیان اینکه پلیس راهور تهران بزرگ از ساعت ۶:۳۰ صبح در آماده‌باش کامل است و از قبل برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های لازم انجام شده بود، گفت: از ساعت ۱۰:۳۰ به بعد ریزش برف در نوار شمالی تقریبا به اتمام رسیده و در حال حاضر در مناطقی از جنوب، مرکزی، شرقی، جنوب غربی و جنوب شرقی از جمله آزادگان شاهد ریزش شدید برف هستیم.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد: در محدوده شوش، مولوی و مصطفی خمینی ریزش برف شدت بیشتری دارد؛ البته از هم‌اکنون ریزش برف در غرب تهران دوباره شروع می‌شود و ادامه‌دار است. درحال حاضر بزرگراه‌های تهران، همت به سمت شرق، جنت آباد، حکیم به سمت شرق، باکری، آیت الله هاشمی رفسنجانی به سمت شرق، سردار جنگل تا فرحزادی، آزادراه به سمت شرق، پل شرقی، چمران به جنوب، جلال تا تونل، یادگار به جنوب، کوهستان تا پل شهید همت، صدر به غرب، دستواره، امام علی به سمت جنوب، سبلان، شهید زین الدین محدوده پل گلزار، آزادگان به شرق محدوده عباس‌آباد از میدان جهاد و آزادگان به غرب محدوده پل شهید بروجردی و یاسینی به جنوب و محله یاسینی با توجه به شدت بارش برف ترافیک سنگین است. به ویژه از دماوند به سمت جنوب هر دو مسیر؛ بسیج و سه راه افسریه و اکثر مناطق جنوبی و جنوب غربی و جنوب شرقی و مرکزی شاهد ریزش برف هستیم.

ادامه مطلب
پایتخت تا سه روز آینده درگیر بارش باران است

موسوی‌پور از مردم خواست تا از سفرهای غیرضروری بپرهیزند و اگر مجبور به تردد در سطح معابر هستند از وسیله نقلیه و مواردی همچون برف پاک‌کن، زاپاس و چرخ‌ها اطمینان داشته باشند و همچنین سرعت مطمئنه را رعایت کنند و فاصله طولی مناسبی با وسیله نقلیه جلویی داشته باشند.

به این مقاله امتیاز دهید
منبع
انتخاب
دکمه بازگشت به بالا